Apple готує геніальну розробку

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У Apple з’явився патент на пасивний стілус, який не потрібно заряджати, хоча він працює майже так само, як вимагають заряджання. Вся справа в спеціальних технологіях, винайдених інженерами компанії.

Як зазначено в патентній заявці, на кінчику стілусу будуть розташовані мікроскопічні відбивачі. Вбудовані в екран джерела світла та фотоприймачі можуть приймати відбите стилусом світло, а спеціальний контролер обчислюватиме положення, нахил і силу натискання. На ілюстраціях показані приклади використання стілусу з різними гаджетами Apple, включаючи смартфон, планшет, ноутбук із сенсорним екраном та смарт-годинник. Швидше за все, стилус буде несумісний із вже випущеними пристроями, оскільки в екрані мають бути додаткові сенсори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.