Samsung розробляє власні бездротові навушники

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Південнокорейська компанія Samsung зайнялася розробкою власних бездротових навушників. Вони повинні скласти конкуренцію Airpods від Apple, представлених в минулому році.

Реклама

На даний момент відомо, що Bluetooth-навушники від Samsung будуть підтримувати голосовий помічник Bixby. Також їх обладнають новітньою технологією шумоподавлення. Попередня дата презентації новинки – 23 серпня поточного року, коли також представлять смартфон Galaxy Note 8. У деяких ЗМІ вказано, що запуск продукти, який заснований на інтеграції з Bixby, – це досить ризикований крок для компанії. Справа в тому, що їх голосовий помічник як і раніше не може похвалитися стабільною роботою. Тому експерти відзначають, що поки Samsung не доведе Bixby до рівня Siri і Alexa, то будь-який їхній продукт, орієнтований на роботу з інтелектуальним асистентом, буде приречений на провал. Раніше стало відомо, що південнокорейська компанія має намір відмовитися від створення пристрою, який теж мав конкурувати з продуктами інших світових гігантів. Йдеться про розумну колонку Vega як альтернатива Apple HomePod, Google Home і Amazon Echo.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: