Xiaomi представила перші навушники відкритого типу Open Earphones

Час читання: < 1 хв.

Xiaomi розширює свій асортимент аудіопродуктів, представивши свої навушники відкритого типу під назвою Xiaomi Open Earphones. Ці навушники були показані на заході разом зі смартфоном Redmi Turbo 3 і планшетом Redmi Pad Pro.

Реклама

Xiaomi Open мають зручний дизайн з відкритим вушним гачком, який гарантує надійну та комфортну посадку. Усередині пристрою гнучкі дроти з нікель-титанового сплаву дають змогу регулювати посадку без спотворення звуку.

Спеціально налаштований звуковий блок і динаміки 17 x 12 мм з діафрагмами DLC забезпечують високоякісне звучання. Навушники підтримують високоякісний кодек LHDC і сертифіковані Hi-Res Audio Wireless Gold Label для ідеального відтворення музики.

Зараз читають  Xiaomi в HyperOS додає механізм турботи про акумулятор

Щоб уникнути витоку звуку, Xiaomi включила нову систему захисту. Подвійна матриця мікрофонів і алгоритм формування променя забезпечують чітку якість зв’язку і мінімізують шум навколишнього середовища.

Навушники легко підключаються до пристроїв під управлінням операційної системи HyperOS і забезпечують до 7,5 годин відтворення без перезарядки. З чохлом для заряджання загальний час роботи можна збільшити до 38,5 годин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОgizmochina.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.