Вийшло масштабне оновлення для консолей Sony PlayStation 5

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Японський виробник електроніки Sony випустив нове оновлення для консолей PS5, яке покращує динаміки і мікрофон на контролерах DualSense, додає покажчики і смайлики в меню “Поділитися екраном”, а також дає змогу регулювати яскравість індикатора живлення PlayStation 5.

Реклама

Ці нововведення компанія тестувала з початку 2024 року. У межах цього оновлення власникам консолей PS5 також необхідно оновити прошивку бездротових геймпадів DualSense і DualSense Edge, щоб поліпшити гучність ігрових звуків і голосового чату. Компанія зазначає, що поліпшила мікрофони завдяки новій моделі машинного навчання, яка пригнічує фоновий шум, наприклад натискання кнопок.

Функція Screen Share на PS5 також отримала покажчики та емодзі-реакції, даючи змогу друзям малювати лінії на загальному екрані, щоб виділити області або об’єкти. Пізніше компанія випустить оновлення мобільного застосунку PlayStation, яке дасть змогу користувачам iOS і Android використовувати нові можливості взаємодії зі спільним екраном.

Мабуть, найцікавішим нововведенням стала можливість регулювати яскравість індикатора живлення PS5. Користувачі можуть вибрати один із трьох нових варіантів: тьмяний, середній і яскравий (за замовчуванням). Однак повністю відключити індикатор живлення не вийде.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: