Samsung знову випустить прямокутні годинники Galaxy

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

У 2013 році Samsung випустив Galaxy Gear – смарт-годинник з прямокутним екраном. За ним послідували Gear 2 та Gear Live у тому ж форм-факторі, але з того часу компанія, схоже, повністю віддала перевагу круглим смарт-годинникам. І все ж, якщо вірити новому повідомленню, яке з’явилося сьогодні, це скоро зміниться.

Реклама

Нібито корейська компанія знову випускатиме квадратні або прямокутні смарт-годинники, хоча цього разу вони, звісно, будуть під брендом Galaxy Watch.

Ця ідея зараз “з ентузіазмом” розглядається всередині Samsung, і “дуже ймовірно, що перехід” (на квадратну/прямокутну форму) “відбудеться”, стверджується у звіті.

На жаль, невідомо, чи буде новий прямокутний Galaxy Watch Galaxy Watch7, який має бути представлений на початку або в середині липня разом зі складними годинниками Samsung наступного покоління, або ж нам доведеться почекати рік до 2025 року, щоб побачити його.

Якщо це дійсно станеться, то найближчим часом ми дізнаємося про це набагато більше, тож залишайтеся з нами.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: