Чому Xbox шумить: відповідь експертів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Підвищений шум під час роботи Хбокс може викликатися різними чинниками.

Реклама

Гул кулера

Сильний шум Xbox часто спровокований вентиляторами, які охолоджують робочі вузли цього гаджета, запобігаючи їх перегріву та виходу з ладу. У свою чергу вентилятори починають видавати нехарактерний звук через забруднення їх лопатей або поломки. Вирішується проблема шляхом очищення лопат, техобслуговування вентилятора або його заміни.

Перевантаження системи

Сильний шум роботи Xbox може бути викликаний тим, що оперативна пам’ять ігрової приставки перевантажена запущеними процесами. У подібній ситуації чіп пристрою функціонує в режимі граничних навантажень, що часто відбувається при запуску сучасних енергоємних ігор на максимальних налаштуваннях. У такому випадку пристрій функціонує на межі можливостей і сильно гріється, що призводить до посилення шуму. Вирішити питання можна, давши приставці “відпочити” якийсь час, за який його “начинка” охолоне.

Питання сумісності

Іноді Xbox шумить, коли є несумісність приставки з дисками. У деяких ситуаціях, пов’язаних з використанням конкретних програм або дисків, виникає гучний шум, що вказує на те, що це програмне забезпечення не підходить. Варто перевірити вкладки до диска та оновлення для консолі. Останні періодично вирішують такі проблеми.

Перегрів приставки

Постійно і активно використовувана приставка нагрівається, що спричиняє зміни звуку її роботи. Перегрів дуже небезпечний для подібної техніки, а викликається він забрудненнями корпусу, поганою вентиляцією або поломкою штатної системи охолодження. Виправити положення дозволяє очищення та техобслуговування консолі, а також ремонт у сервісному центрі, якщо проблема у поламаній системі охолодження.

Альтернативні рішення

Іноді посилений шум приставки можуть спровокувати інші несправності. У цей перелік можна включити перевантаження блока живлення, поломку вентилятора і т. д. вирішуються такі проблеми лише зверненням до сервісного центру, де передує ремонту професійна діагностика пристрою, а його відновлення працездатності виконується з використанням оригінальних комплектуючих.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: