Samsung показала Galaxy Ring – кільце для відстеження здоров’я

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Samsung продемонструвала розумну каблучку Galaxy Ring у рамках виставки MWC 2024 у Барселоні. Пристрій орієнтований на відстеження здоров’я та активності.

Загалом буде кілька розмірів (від 5 до 13) і три кольори: платинове срібло, чорна кераміка і золото. Розмір акумулятора варіюється залежно від розміру (14,5-21,5 мАг). Час автономної роботи поки не називається.

Galaxy Ring зможе відстежувати якість сну на основі частоти серцевих скорочень, дихання і рухів, а потім надавати поради на основі цих даних. Вся інформація синхронізується з сервісом Samsung Health. Крім того, користувач зможе використовувати Galaxy Ring і Galaxy Watch одночасно, щоб підвищити якість вимірювань.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Конкретний набір датчиків, дати старту продажів і вартість Galaxy Ring стануть відомі пізніше. Спочатку кільце буде сумісне тільки зі смартфонами Samsung Galaxy, хоча потім з’явиться підтримка й інших Android-пристроїв.

Ще в Samsung нагадали про нові метрики здоров’я, які з’являться в Samsung Health найближчим часом:

  • Vitality Score – індикатор стану здоров’я на основі якості сну, активності, частоти серцевих скорочень і варіабельності серцевого ритму. Модель розроблена в Університеті Джорджії. Для роботи знадобиться смартфон серії Galaxy S24;
  • Booster Card – персоналізовані підказки для досягнення цілей щодо поліпшення здоров’я.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.