Глобальна модель Huawei Watch GT 3 Pro отримала оновлення Harmony OS 4: що воно покращує

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Huawei почала випускати оновлення для свого смартгодинника Watch GT 3 Pro, представляючи Harmony OS 4 у всьому світі. Це оновлення, версія 4.0.0.111(C00M07), містить декілька покращень, спрямованих на покращення користувацького досвіду.

Серед ключових особливостей – вдосконалений користувацький інтерфейс, що дозволяє користувачам легко бачити назви додатків у сітці, збільшуючи їх масштаб за допомогою обертаючої заводної головки, а також нова функція захисту від дотиків для запобігання випадкових натискань під час тренувань.

Оновлення також дозволяє більше налаштувати відображення даних тренувань і вводить функцію “Увімкнути екран”, яка вмикає екран при отриманні сповіщень. Ці зміни покликані зробити смартгодинник більш зручним та ефективним у використанні.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Окрім покращення інтерфейсу, оновлення підвищує продуктивність смартгодинника завдяки більш чіткому тексту, швидкому доступу до сповіщень та покращеному постійно увімкненому дисплею, на якому відображається більше інформації. Функціональність будильника та точність даних тренувань також було покращено. Оновлення досить велике, 157 МБ, і Huawei рекомендує користувачам оновити свій додаток Huawei Health до останньої версії перед встановленням нової прошивки.

Годинники серії Huawei Watch GT 4 також отримують нове програмне забезпечення, хоча і з іншим журналом змін, але з тим же номером версії, що й оновлення для GT 3 Pro.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.