PlayStation 6 планують зробити найпотужнішою консоллю покоління

Sony має намір зробити PlayStation 6 найпродуктивнішою консоллю свого покоління і готова витратити на це стільки часу, скільки потрібно. Про це стало відомо із нового відео каналу RedGaming Tech.

У ролику наводяться подробиці не тільки про наступну консоль Sony, а й про PlayStation 5 Pro – передбачуваний апгрейд поточного покоління. Хоча про нього поки що нічого не анонсовано, зважаючи на все, консоль справді готується до виходу, оскільки студії вже отримують девкіти. Це ще не 100% підтвердження, адже залізо часто скасовують, але розіслані комплекти для розробки натякають, що Sony все ж таки випустить покращену PS5, ймовірно, пізніше цього року.

Що стосується PlayStation 6, над нею працюють вже близько року, але специфікації на зразок процесора та RAM не фіналізовані. Наразі Sony консультується зі студіями з доопрацювання консолі, яка майже напевно буде заснована на технологіях AMD – це єдиний варіант, який компанія розглядає згідно з джерелом. Для PlayStation 5 обговорювалися різні постачальники, включаючи NVIDIA, перш ніж зупинилися на AMD.

Повідомляється, що Sony наголошує на трасуванні променів, особливо складну техніку трасування шляхів, машинне навчання та ІІ для покращення взаємодії NPC.

Оскільки до виходу PS6 далеко, а PS5 Pro навіть не анонсована, до повідомлень варто ставитись обережно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я