Вимкнути комп’ютер на Windows 10 без установки оновлень стало неможливо

1
2354

Темпи поширення операційної системи Windows 10 по світу виявилися не такими високими, як очікувала компанія Microsoft. До травня 2018 року керівництво американської корпорації планувало, що на базі новітньої ОС буде працювати 1 млрд електронних пристроїв, проте на ділі цифра виявилася набагато меншою – 700 млн. Судячи з усього, на тлі такої гнітючої статистики керівництво компанії розлютився і вирішив зробити так, щоб користувачі більше не могли вимкнути комп’ютер без установки оновлень.

Все оновити до операційної системи Windows 10 April 2018 Update користувачі, а вона доступна для установки зі збереженням даних з 9 травня, втратили можливість вимкнути свій комп’ютер без установки оновлень, на це звернули увагу користувачі з форуму Reddit, які відразу ж почали висловлювати своє обурення з цього приводу. У списку можливих дій є кілька варіантів, в тому числі вихід з облікового запису, сплячий режим, гібернація і ще кілька.

Читайте також  Безкомпромісний вбивця Xiaomi Mi Band 3 вже з'явився в продажу

Проте, вимкнути або перезавантажити комп’ютер можна тільки за умови обов’язкової установки оновлень. На подібну «особливість» скаржаться всі користувачі, які вже оновилися до Windows 10 April 2018 Update. Через подібне нововведення перед кожним вимиканням комп’ютера, планшета, моноблока або будь-якого іншого електронного пристрою обов’язково потрібно зробити на нього установку всіх доступних апдейтів. Це може займати від 30 секунд до 15 хвилин, в залежності від їх кількості, обсягу та потужності процесора.

Компанія Microsoft поки що ніяк не прокоментувала подібне нововведення. Не можна не помітити, що ні в одній з тестових збірок Windows 10 April 2018 Update, які випускали більше півроку аж до релізу фінальної версії, такого обмеження не було. Це означає, що американська корпорація додала його в систему навмисно таким чином, щоб користувачі дізнавалися про нього вже після установки апдейта.

Читайте також  Xiaomi Mi Band 4 - кращий в світі спортивний браслет з кольоровим екраном і GPS

Не виключено, що незабаром американській корпорації доведеться додати варіант виключення комп’ютера без поновлення його програмного забезпечення, тому як незадоволених такою «особливістю» з кожним днем ​​стає все більше. Людей можна зрозуміти, адже далеко не всі хочуть встановлювати на свій комп’ютер, нехай і на базі Windows 10 April 2018 Update, дрібні оновлення, які виходять майже щодня.

Загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. И что тут плохого – по-моему работа должна начинаться с установки последних обновлений! Ах, вас не спросили? Меньше выпендрёжа! За вашу работоспособность беспокоятся!

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут