На CES 2024 показали кришку для унітазу, яка розумніша за багато смартфонів

Час читання: < 1 хв.

Компанія Kohler, що випускає побутову техніку понад 150 років, привезла на виставку CES до Лас-Вегаса дуже незвичайний продукт. Вона показала там розумну кришку для унітазу PureWash E930 .

Реклама

Ця кришка виглядає як звичайна, але вміє набагато більше. Вона має підігрів, вбудований біде для підмивання, УФ-стерилізацію поверхні, доводчик, що запобігає плесканню при закритті і підтримує голосовий асистент Google. Користувач унітазу може налаштувати голосом різні режими підігріву і підмивання в залежності від того, яка температура йому найбільш комфортна, причому цей чудо-пристрій здатний запам’ятовувати всіх членів сім’ї, що присідаються на нього, і автоматично визначати їх, щоб нагрівати себе і воду для ополіскування до потрібної температури.

За словами PureWash E930, кришку PureWash E930 можна встановити майже будь-який унітаз. Єдине, що потрібно, – підключити пристрій до електроенергії та подачі води. Продаж розпочнеться в лютому за ціною 2150 доларів США.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.