Прозорий і з соковитою картинкою: Samsung показала екран майбутнього

Час читання: < 1 хв.

Samsung на виставці CES 2024 представила дисплей на основі технології microLED. Девайс показали в 3 варіантах – 2 з тонованим склом, яке приховує об’єкти позаду. І один, що повністю проглядається. Товщина у кожного близько 1 см. У дизайні немає рамок. Про це повідомляє Engadget.

Реклама

Загалом, ефект дуже вражаючий. Оскільки відображення контенту нагадує голограму. Але висока щільність пікселів робить зображення високоточним. Інформація про ймовірні ціни, про спосіб застосування ініціативи в споживчих пристроях поки не розкривається.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.