Названий цінник, що шокує, на iPad з OLED-дисплеєм

Час читання: < 1 хв.
Компанія Apple продаватиме майбутні iPad Pro з OLED-матрицями значно дорожчими за нинішні моделі. Про це пише MacRumors.

Подробицями з сумними цифрами поділився корейський інсайдер. За його словами, Apple вже знає, за які суми продаватиме довгоочікувані iPad Pro OLED. Нагадаємо, що зараз у «прошках» використовуються mini-LED-дисплеї, які по суті є гібридом ЖК та світлодіодної технології. Єдина їхня перевага — глибокий чорний колір.

Згідно з джерелом, ціни на майбутні планшети збільшаться на 60-80%. Наприклад, iPad Pro 11” OLED буде коштувати від $1300, тоді як зараз базовий iPad Pro 11” mini-LED продається від $799. Нова модель з діагоналлю 13 дюймів попередньо оцінюється в $1800 у базовій конфігурації, а зараз iPad Pro 12,9 mini-LED продається від $1099. Версія з найбільш ємним накопичувачем перевищить прайс $2000.

Реклама
Зараз читають  Samsung Galaxy Watch FE отримає майже всі функції Galaxy Watch 6 за нижчою ціною

Аналітики впевнені: подорожчання iPad Pro буде викликане лише одним фактором – дорогими OLED-панелями, закупленими у Samsung та LG. Інших причин для підвищення вартості не буде. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.