CES 2024: Samsung показала телевізори, які випустить у 2024 році

Час читання: 2 хв.

Компанія Samsung представила кілька телевізорів, які з’являться в продажу в 2024 році. До їх числа увійшли OLED-моделі на квантових точках, пристрої з підтримкою ШІ-функцій і простіші телевізори з діагоналлю від 43 до 98 дюймів.

Реклама


Найбільш просунутою моделлю став “найтонший 8K-телевізор” QN900D з екраном QD-OLED на 65-98 дюймів. Усі модифікації підтримують ШІ-масштабування відео з 4K у 8K від Samsung (AI Upscaling Pro) і отримали кілька інтелектуальних можливостей. Наприклад, телевізор зможе допомогти стежити за м’ячем на екрані. Також новий QN900D вміє підвищувати різницю контрастності між першим і другим планом (Real Depth Enhancer Pro) і посилювати діалоги та “ключові звукові ефекти” (Active Voice Amplifier Pro).

До того ж компанія показала простіші телевізори без ШІ: QN85D (55-85 дюймів) і QN90D (43-98 дюймів). Вони отримали QLED-дисплеї з роздільною здатністю 4K і функцію Active Voice Amplifier Pro.


Компанія також розповіла про моделі, які вийдуть пізніше у 2024 році. Це OLED-телевізори S90D і S95D (55-77 дюймів). У Samsung окремо зупинилися на моделі S95D: вона отримає покриття антивідблиску, що не зменшуватиме кути огляду і контрастність, але дасть змогу “насолоджуватися найкращими враженнями від перегляду як у світлих, так і в темних приміщеннях” з передачею кольору, підтвердженою інститутом кольору Pantone. До числа інших фішок моделі S95D увійшли роздільна здатність 4K, частота оновлення 144 Гц і товщина до 11 мм.

Зараз читають  TechRadar назвав 5 найкращих портативних ігрових консолей на літо 2024 року

Також протягом року з’являться інші моделі лінійок Neo QLED 8K і 4K, QLED 4K і Crystal UHD. Вони отримають 98-дюймові матриці та ШІ-функцію Samsung Supersize Picture Enhancer (апскейл зображення для підвищення різкості картинки, що сприймається, і зменшення видимих шумів у кожному пікселі, щоб компенсувати відносно низьке значення ppi на великих телевізорах).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.