Nvidia представила відеокарту з 48 ГБ пам’яті та 1,1 PFLOPS тензорної продуктивності

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Nvidia представила чергову відеокарту з величезним обсягом пам’яті. Адаптер RTX 5880 Ada Generation отримав 48 ГБ пам’яті GDDR6 із частотою 20 ГГц.

Звісно, ​​це ігрова відеокарта, а професійний графічний прискорювач. Втім, різниця між таким продуктом і 3D-картами RTX 40 технічно, якщо не брати до уваги обсягу пам’яті, майже відсутня.

Нова модель стає на щабель нижче флагманської RTX 6000 Ada Generation і заснована на тому ж GPU AD102, але з 14080 активними ядрами CUDA.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Також карта пропонує 384-бітну шину пам’яті, що в результаті дає пропускну здатність 960 ГБ/с. TDP складає 285 Вт, що зумовлено не найвищою частотою ядра.

Продуктивність новинки в режимі FP32 дорівнює 69,3 TFLOPS, продуктивність ядер RT – 160,2 TFLOPS, а тензорна продуктивність – 1,1 PFLOPS.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.