Apple може випустити новий Vision Pro з RGB OLED-дисплеями у 2027 році

Час читання: < 1 хв.

Як повідомляється, Apple планує розпочати масові поставки своєї гарнітури змішаної реальності Vision Pro в перший тиждень січня, раніше, ніж спочатку очікувалося, за словами аналітика ланцюжка поставок Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo). Очікується, що ці гарнітури з’являться в магазинах до кінця січня.

Реклама

Крім того, з’явилися нові повідомлення про те, що Apple планує випустити нову модель пристрою змішаної реальності (MR) Vision Pro у 2027 році. Ця майбутня версія буде оснащена технологією RGB OLEDoS (OLED на основі кремнію), що є значним покращенням у порівнянні з WOLED (білий OLED) з кольоровим фільтром (CF), який використовується в поточній версії.

Технологія RGB OLEDoS виробляє світло і колір безпосередньо з сусідніх субпікселів RGB на одному шарі, усуваючи потребу в кольоровому фільтрі. Це забезпечує значно вищу яскравість порівняно з технологією WOLED+CF OLEDoS, яка використовує для формування кольору біле світло, відфільтроване через кольорові фільтри RGB.

Зараз читають  Apple Watch 10 зазнають значних змін, але є і мінуси

Технологія RGB OLEDoS, спочатку розроблена для військового використання американською компанією eMagin, а тепер, після придбання Samsung Display, може забезпечити значний стрибок у технології дисплеїв.

Фірма з дослідження ринку Omdia, яка розкрила ці плани, також надала інформацію про виробничі та ринкові аспекти цих технологій. Нинішнє виробництво WOLED+CF OLEDoS, яке здійснюється різними компаніями, включаючи Sony, стикається з обмеженнями щодо продуктивності та потужності. Зокрема, виробництво OLED-дисплеїв Sony має вихід менше ніж 50%. На противагу цьому, виробництво RGB OLEDoS, хоча і не є широко розповсюдженим, пропонує яскравішу та ефективнішу технологію відображення.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

ДЖЕРЕЛОGIZMOCHINA

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.