Розкрито характеристики ігрової консолі PlayStation 5 Pro – ще крутішої Next-Gen

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Подробиці ігрової системи розкрив користувач популярного серед геймерів форуму ResetEra.

Реклама

Апаратною основою ігрової приставки стане чіп Viola на архітектурі Zen 2 (як і у базової PlayStation 5). Однак частота стане вищою, складе 4,4 ГГц.

Крім того, Sony використовує графіку RDNA 3 з видатною продуктивністю з трасуванням променів (як у карт RDNA 4). Обіцяють окремий процесор NPU XDNA 2 для операцій з AI. APU для PlayStation 5 Pro виготовляється з використанням техпроцесу TSMC N4P.

Об’єм відеопам’яті GPU пам’яті складе 16 ГБ. Буде використана VRAM типу GDDR6 з пропускною спроможністю 19 Гбіт/с. Шина пам’яті 256-бітна, частота роботи – 2 ГГц. Пікова продуктивність – 28,67 TFLOPS.

Також у консолі буде підтримка технології масштабування для підвищення продуктивності в особливо вимогливих іграх.

Стверджується, що консоль зможе запускати ігри з роздільною здатністю 4K при 30 кадрах в секунду. Прем’єра очікується восени 2024 року.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: