Samsung Galaxy Fit 3 – коли очікувати новий фітнес-браслет від Samsung

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Samsung виробляє досить хороший розумний годинник, особливо після того, як вона стала партнером Google для спільної розробки Wear OS. Однак минули роки з того часу, як компанія випустила свій останній фітнес-браслет, Galaxy Fit 2. Минулого місяця ми вперше побачили майбутній Galaxy Fit 3. Тепер у нас є деяка інформація про терміни його запуску.

Реклама

За словами інсайдера Ревегнуса , Samsung планує випустити Galaxy Fit 3 у першій половині 2024 року. Повідомляється, що окремого заходу щодо запуску цього пристрою не буде. Тобто це буде скромний анонс у прес-релізі. Він вийде за кілька місяців до запуску лінійки Galaxy Watch 7 в другій половині наступного року.

Також повідомляється, що Samsung планує зробити і продати близько мільйона одиниць Galaxy Fit 3. Про характеристики майбутнього пристрою відомо небагато, але за зображеннями видно, що у нього буде набагато більший кольоровий OLED-екран, ніж у Galaxy Fit 2.

Він також може мати відстеження сну, GPS, акселерометр, гіроскоп та інші датчики.

Майбутній фітнес-браслет буде доступний у трьох кольорах. Оскільки Galaxy Fit 3 отримає більший екран та кращі функції, він, швидше за все, буде дорожчим, ніж Galaxy Fit 2.

Крім того, кажуть, Samsung також готується до анонсу Galaxy Buds 3 у другій половині наступного року.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: