Apple припинила підтримку iOS 11.3

Час читання: < 1 хв.

Компанія Apple перестала підписувати iOS 11.3, тому відкат на неї і більш ранні версії прошивки більше не можливий.

Реклама

На даний момент користувачам доступна iOS 11.3.1, а розробники вже тестують iOS 11.4.

iOS 11.3.1 була невеликим оновленням, зосередженим на вирішенні проблем з сенсорним введенням і відгуком екрану в iPhone 8 після ремонту дисплея в неавторизованих сервісних центрах.

Крім цього, розробники iOS усунули деякі дрібні помилки в системі, і компанія Apple, як завжди, рекомендує користувачам встановлювати найостанніші версії програмного забезпечення.

Зараз читають  Нові Apple Watch стануть тоншими і отримають більші екрани

Спочатку, відкат до попередніх версій iOS використовувався для установки джейлбрейка. Однак з релізом iOS 11 у користувачів майже не залишилося причин для повернення на старі прошивки. На сьогоднішній день про те, що джейлбрейк для iOS 11.3.1 існує, повідомило кілька незв’язаних між собою розробників, проте всі вони відмовляються випускати інструмент для злому платформи в публічний доступ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОmacdigger.ru

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.