Тест зводиться до цілодобового показу трансляції телеканалу CNN на максимальній яскравості екрану — і абсолютно всі OLED-матриці приречені на вигоряння, яке виражається в постійному затемненні пікселів в області, де відображаються статичні елементи. Це широко відома проблема таких матриць, вона проявляється на смартфонах, планшетах і ноутбуках, виробники яких не передбачили періодичне зміщення елементів, що постійно відображаються (наприклад, панелі повідомлень і кнопок навігації по інтерфейсу).
Тест триває вже десять місяців. Ознаки вигоряння OLED-екраном по-різному почали з’являтися через півроку, що еквівалентно приблизно 2,5 років звичайного використання. П’ять телевізорів та один монітор вийшли з ладу, їх екрани згасли і більше не включаються (тобто рівень шлюбу таких пристроїв близько 5%). Ознаки деградації також з’явилися у моделей з LCD-екранами, але вони не такі значні.
Найсильніше вигоряння помітне на телевізорах зі старими OLED-матрицями (наприклад, LG CX OLED та Sony A8H). Це означає, що виробники досягли прогресу у боротьбі з цією проблемою і є надія на те, що вона буде подолана. Деякі моделі здатні відновлюватися – для цього на них потрібно періодично запускати компенсаційний цикл, який вирівнює колір та яскравість діодів у матриці, повертаючи її до однорідного стану.
Телевізори та монітори з OLED-матрицями, як правило, дорожчі за моделі з LCD. У них глибший чорний колір, яскравіша і соковитіша кольоропередача, але споживання енергії набагато вище, оскільки необхідно подавати електрику не на підкладку, а на кожен піксель.