Samsung готує новий бездротовий павербанк для серії Galaxy S24

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

У міру наближення до передбачуваної дати анонсу нової флагманської серії Galaxy S24 в мережі почала з’являтися інформація про деякі інші майбутні новинки Samsung.

Реклама

Днями компанія подала до Федеральної комісії з зв’язку США (FCC) заявку на реєстрацію нового зовнішнього акумулятора Samsung Wireless Battery Pack ємністю 10 000 мАг.

Відповідно до сертифікаційних документів, бездротовий пауербанк Samsung з номером моделі EB-U2510 підтримує швидку зарядку потужністю 27 Вт, але на вихід видає максимум 25 Вт по дроту та 7,5 Вт при бездротовій зарядці.

Крім технічних параметрів, також розкритий дизайн. Зважаючи на все, він буде дуже схожий на попередні моделі пауербанків Samsung. Кількість портів поки що не розкривається, але, швидше за все, їх буде три.

Ймовірно, ми дізнаємося більше подробиць про цю та інші новинки Samsung у найближчому майбутньому.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Лужна Софія
Лужна Софія
Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: