Galaxy Tab A7 Lite отримає оновлення Android 14

UPG

Кілька днів тому Samsung випустила оновлення One UI 5.1.1 на базі Android 13 для Galaxy Tab A7 Lite. І ми думали, що це буде останнє велике оновлення доступного планшета. Однак цілком можливо, що в найближчі місяці він отримає оновлення One UI 6 на базі Android 14.

Схоже, що Samsung проводить внутрішнє тестування оновлення Android 14 для Galaxy Tab A7 Lite. Нове оновлення програмного забезпечення з версією прошивки T225XXU4DWI4 проходить внутрішнє тестування південнокорейської фірми. Остання загальнодоступна версія програмного забезпечення планшета – One UI 5.1.1, версія прошивки – T225XXU4CWI2.

Коли ви дивитеся на тестовану версію прошивки, четвертий символ праворуч – це D, який у поточній прошивці новіший, ніж C. Це вказує на велике оновлення, і оскільки між One UI 5.1.1 і One UI 6.0 немає нового програмного забезпечення, ми вважаємо, що Samsung тестує One UI 6 на базі Android 14 на Galaxy Tab A7 Lite.

Цілком можливо, що Samsung випустить оновлення One UI 6 на базі Android 14 для Galaxy Tab A7 Lite в найближчі місяці. Він містить новий дизайн області перемикання швидких налаштувань, поліпшені стандартні додатки, нові функції редагування зображень і багато інших функцій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я