iPhone 15 і Apple Watch Series 9 надійшли в продаж

UPG

У кількох країнах світу розпочалися офіційні продажі iPhone 15, iPhone 15 Pro, Apple Watch Series 9, Apple Watch Ultra 2 і AirPods Pro із зарядкою чохла через USB Type-C. Ці пристрої вже з’явилися в магазинах Apple в Австралії, Китаї, Японії та ОАЕ, а найближчими годинами їх можна буде придбати у США та Європі.

Магазини Apple зазвичай відкриваються о 8 ранку за місцевим часом, але через різницю часових поясів у деяких країнах новинки стали продаватися раніше, ніж у США. За день-два їх почнуть завозити в Росію, а за один-два тижні вони надійдуть до великих торгових мереж, які запустили попереднє замовлення майже відразу після презентації Apple.

До деяких магазинів, як у попередні роки, шикуються черги з охочих купити новий iPhone серед перших. Віднедавна це стало доволі марним заняттям, адже першочергово Apple видає пристрої, оформлені за попереднім замовленням, зазвичай таких покупців навіть обслуговують позачергово.

На російських онлайн-барахолках почали з’являтися оголошення про продаж iPhone 15, Apple Watch Series 9 та інших новинок, але пристроїв немає в наявності, покупцям пропонується внести аванс і чекати на доставку. Люди хочуть заробити на тимчасовому ажіотажі, тому ціни кусаються – наприклад, iPhone 15 у базовій версії може коштувати 100-150 тисяч гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я