Вийшло велике оновлення для AirPods Pro, але спробувати чотири нові функції зможуть не всі

UPG

Компанія Apple почала розповсюджувати оновлення ПЗ для AirPods Pro 2-го покоління. Про це пише “Код Дурова”.
Згідно з джерелом, AirPods Pro 2 почали отримувати складання 6A301 по всьому світу. Вона приносить обіцяні раніше Apple функції під назвою «Адаптивне відтворення звуку».

  • Адаптивний режим прослуховування. Він поєднує шумопридушення і прозорість — навушники автоматично аналізують шуми навколо і заглушають зайві звуки, посилюючи при цьому критично важливі. Перемикач з’явився поруч із двома іншими під шкалою гучності iOS.
  • Індивідуальна гучність. Навушники підлаштовують гучність контенту з урахуванням шумів, що оточують. Наприклад, якщо поруч іде поїзд, музика заграє голосніше. Опція увімкнена за замовчуванням.
  • Розпізнавання розмови. AirPods Pro 2 будуть розуміти, коли хтось звертається до їхнього власника, після чого зменшують гучність контенту, заглушають зайві шуми та підсилюють голос співрозмовника. Опція включається в розділі налаштувань навушників iOS.
  • Вимкнення мікрофона. Це нова функція, яка дозволяє відключати та вмикати мікрофони в AirPods Pro 2 утриманням ніжки навушника.

Крім цих нововведень є кілька дрібних виправлень. Наприклад, автоперемикання всіх актуальних моделей AirPods стало швидшим, а при включеній темній темі в iPhone вікно підключення AirPods теж буде темним.

Щоб оновити навушники, покладіть їх у кейс, підключіть до iPhone та поставте на зарядку.

Врахуйте, що для більшості перерахованих фіч ваш iPhone повинен працювати на iOS 17. Якщо айфон не зможе оновитися до iOS 17 через несумісність з нею, спробувати нові функції у вас не вийде.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я