З’явилися перші подробиці про нову пару Samsung Galaxy Buds

UPG

Samsung представила кілька нових продуктів на виставці Galaxy Unpacked у Сеулі. Але подія, присвячена запуску, якою б захопливою вона не була, змусила декого з нас бажати більшого. Новітні складні телефони, розумні годинники і планшети Samsung на якийсь час привернули до себе увагу і запаморочили голови багатьом. Проте, нам було цікаво дізнатися про майбутні пристрої FE компанії, Galaxy SmartTag 2, наступну гарнітуру XR (Mixed Reality), а також про те, чи є у Samsung у розробці нова пара навушників Galaxy.

Що стосується останнього питання, здається у нас є відповідь. Нові дані показують, що Samsung дійсно працює над новою парою бездротових навушників. Офіційна назва невідома, але GalaxyClub з’ясував, що номер моделі цих нових навушників – SM-R400N.

Інформації про ці нові навушники Galaxy мало, але номер моделі SM-R400N може дати деякі підказки. Для більшої інформації: поточні навушники Galaxy Buds 2 Pro (2022) мають номер моделі SM-R5xx. Тим часом, переносні пристрої Galaxy Buds 2, випущені у 2021 році, мають номер моделі SM-R177.

Таким чином, схема нумерації Samsung передбачає, що майбутні SM-R400N не є моделлю “Pro” або прямим продовженням Galaxy Buds 2 Pro.

У всякому разі, номер моделі натякає на те, що майбутні навушники будуть безумовно перевершувати, принаймні, більшість попередніх версій, але, ймовірно, коштуватимуть дешевше, ніж Galaxy Buds 2 Pro. Якщо припустити, то можливо ми говоримо про навушники “Plus”, “Live”, “FE” або “Buds 3”, а не “Pro”.

Щодо того, коли Samsung планує випустити ці нові переносні пристрої, можна тільки здогадуватися. Однак неважко уявити, що Samsung презентує нові навушники Buds поруч із Galaxy S23 FE до кінця 2023 року або на початку наступного року разом із серією смартфонів Galaxy S24. Поживемо побачимо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я