Вибір ідеальних бездротових навушників – завдання, яке може бути досить складним. Особливо, коли ви шукаєте модель, яка поєднує в собі відмінну якість звуку і доступну ціну.
Бездротові навушники чудово справляються з цим завданням – тож ми хотіли б допомогти вам у виборі найкращих з них. Нижче представлені як більш економічні моделі, так і більш ексклюзивні. Варто також зазначити, що більшість смартфонів сьогодні без проблем підключаються до бездротових навушників, будь то новітній телефон Samsung або більш доступний пристрій.
На ринку існує незліченна кількість варіантів бездротових навушників, і, безсумнівно, є з чого вибрати. Мова йде не тільки про бренди, а й про різні типи – від внутрішньоканальних, до внутрішньоканальних, до внутрішньоканальних, до внутрішньоканальних. Тому варто подумати, який тип підходить вам найкраще. Нижче, однак, я хотів би представити найкращі бездротові навушники-вкладиші, які в той же час не обтяжать ваш гаманець.
Список найкращих бездротових навушників відкриває модель Huawei FreeBuds SE. Незважаючи на те, що наразі телефони цього бренду не дуже популярні в нашій країні, варто звернути увагу на інші продукти цього виробника. Наприклад, на FreeBuds SE, які грають дійсно добре! Навушники найкраще справляються з низькими тонами, що робить їх чудовою моделлю для прослуховування електронної музики, де важливу роль відіграють баси. Крім того, вони мають зручне сенсорне управління і миттєву зарядку (10 хвилин вистачає на понад годину прослуховування!). Більше того, максимальний час роботи на одному заряді становить вражаючі 24 години.
На другому місці в рейтингу бездротових навушників-вкладишів – Apple AirPods Pro 2. Друге покоління пропонує вдосконалену технологію та додаткові функції. Чудове активне шумозаглушення (ANC) було ще більше вдосконалено, а нова версія Bluetooth – це тільки початок. Навушники також мають збільшений час роботи, який тепер становить до 6 годин, а кейс забезпечує додаткові 30 годин автономної роботи.
Apple додатково запровадила регулювання гучності за допомогою сенсорної панелі на навушниках. Цікавою особливістю кейсу є вбудований динамік, який попереджає про низький рівень заряду батареї. Звісно, навушники AirPods Pro 2 чудово працюють з iPhone та Apple Watch. Сполучення відбувається дуже просто – достатньо відкрити кришку кейса.
Кейс також містить чіп U1, що дозволяє легко відстежувати місцезнаходження аксесуара. Пристрій також сертифікований за стандартом IPX4, а це означає, що він не боїться ні дощу, ні поту. AirPods Pro (2-го покоління) також мають функцію просторового звуку з відстеженням положення голови, а час роботи навушників становить 6 годин з увімкненою функцією ANC і до 30 годин при використанні зарядки від кейса.
Бездротові навушники Samsung Galaxy Buds 2, безумовно, одні з найкращих на ринку. Вони забезпечують сенсаційні баси і звук, який неодмінно сподобається шанувальникам електронної музики або джазу. Крім того, вони пропонують ефективне шумозаглушення, ідеально пригнічуючи звуки навіть у галасливому середовищі.
Варто також згадати про можливість налаштування характеристик звуку відповідно до індивідуальних уподобань за допомогою спеціального додатку на телефоні. Що стосується часу автономної роботи, то він становить близько 20 годин – вражаючий результат, особливо в контексті такої функціональності.
Jabra Elite 2 – це бездротові TWS-навушники з технологією Bluetooth 5.2, які заряджаються через порт USB-C. Зручна форма навушників робить їх ідеальними для використання під час бігу, до того ж вони сертифіковані за стандартом водонепроникності IP55, що означає захист від дощу.
Вони також оснащені двома мікрофонами, які забезпечують чистий звук під час розмов, і вражаючим часом роботи від одного заряду – 7 годин. Якщо вам потрібна швидка підзарядка, всього 10 хвилин у зарядному пристрої – це все, що потрібно, щоб отримати додаткову годину відтворення (загальний час роботи – до 21 години). Варто також відзначити, що навушники Jabra Elite 2 інтегровані з голосовими помічниками, такими як Google Assistant, Siri і Alexa.
Sennheiser, як бренд аудіотехніки, користується великим визнанням у всьому світі, і навушники бренду не є винятком. Вони вирізняються чудовою якістю звуку, чудово відтворюючи високі, середні та низькі тони. Крім того, амбушури ефективно ізолюють користувача від навколишніх звуків, покращуючи враження від прослуховування.
Ці навушники підключаються до вашого пристрою за допомогою Bluetooth 5.1, однієї з останніх версій цього стандарту. Крім того, можна використовувати протокол aptX Low Latency за допомогою модуля, який підключається до порту USB-C, забезпечуючи ідеальну синхронізацію зображення на екрані зі звуком. Завдяки вбудованим батареям можна слухати музику протягом 5 годин, а за допомогою зарядного кейса цей час можна продовжити до 20 годин. Без сумніву, це дійсно круті бездротові навушники.
У рейтингу бездротових навушників ще одна цікава новинка – JBL Tune 225 TWS. Ці навушники виділяються не тільки своїм елегантним дизайном, але і непомітним зовнішнім виглядом. Завдяки компактній конструкції вони не займають багато місця, що дозволяє легко брати їх з собою в подорожі або на тренування.
Крім того, вони мають вбудований мікрофон, що дає можливість безперешкодно вести розмови. За якістю звуку вони не поступаються іншим справжнім бездротовим навушникам з нашого списку. Вони здатні пропрацювати до 5 годин на одному заряді, а комплектний зарядний чохол дозволяє повністю зарядити їх менш ніж за 2 години.
Бездротові навушники Realme Buds Air 3s не лише естетично виглядають і мають міцну конструкцію, але й чудово підходять для тренувань. Вони сертифіковані за стандартом водонепроникності IPx5, тому ви можете спокійно займатися спортом, не турбуючись про піт або бризки. Крім того, вони мають невеликі, але ефективні вкладки на верхній частині, щоб навушники надійно трималися у вухах. Навіть під час інтенсивних рухів або різких нахилів голови навушники не випадуть.
Realme Buds Air 3s також мають останню версію технології Bluetooth 5.3, яка забезпечує ефективне та стабільне з’єднання. Управління здійснюється за допомогою зручної сенсорної панелі, а також є мобільний додаток, який пропонує додаткові функції. Навушники також дозволяють підключатися до двох пристроїв одночасно, що корисно для людей, які користуються кількома мобільними пристроями.
Що стосується часу автономної роботи, то навушники працюють близько 5-6 годин, а за допомогою зарядного кейса цей час можна продовжити до 24-26 годин. Хоча навушники не мають активного шумозаглушення (ANC) або підтримки кодека aptX, якість звуку, як для бездротових навушників за таку ціну (200 фунтів), висока. Баси сильні і глибокі, високі частоти легкі, але чисті, не дратують навіть на високій гучності. Мікрофони мають функцію шумозаглушення, хоча вони краще працюють у тихому середовищі, ніж у галасливих офісах чи на жвавих вулицях.
Бездротові навушники Sony WF-1000XM4 точно не можна було пропустити в цьому списку. Це, безсумнівно, найякісніші Bluetooth-навушники в цьому списку, але й одні з найдорожчих. Якщо ви шукаєте аудіотехніку зі специфічними вимогами і готові інвестувати трохи більше, ця модель точно виправдає ваші очікування. Якість звуку вражає – звук динамічний, потужний і, перш за все, чистий. Навушники добре справляються як з енергійною електронною музикою, так і з більш спокійними треками.
Шумозаглушення відмінне, і ми наважимося сказати, що це найкраще активне шумозаглушення в цьому ціновому класі. Крім того, навушники Sony WF-1000XM4 мають сенсаційний час автономної роботи – 7 годин з увімкненим активним шумозаглушенням (ANC), 12 годин без ANC, а з зарядним кейсом ви можете отримати в цілому 24 години відтворення.
Замикають рейтинг бездротові навушники Xiaomi Earphones Basic 2! Це найдешевша пропозиція в цьому списку, але це не означає, що ми маємо справу з неповноцінним пристроєм. Навушники забезпечують чудову якість звуку, а інтуїтивно зрозуміле управління одним пальцем дозволяє швидко отримати доступ до улюбленої музики.
Завдяки ідеальній посадці у вусі навушники можна носити годинами без жодного дискомфорту. Крім того, вбудований подвійний мікрофон дозволяє зручно здійснювати телефонні дзвінки.
Навушники використовують Bluetooth 5.0, який забезпечує стабільне бездротове з’єднання, низьке енергоспоживання та радіус дії до 10 метрів. Акумулятор навушників забезпечує до 5 годин відтворення на одному заряді, а за допомогою зарядного кейса ви можете продовжити цей час ще на 15 годин. Ця модель сумісна з пристроями на iOS та Android.
Перед тим, як вибрати бездротові навушники, варто врахувати кілька аспектів, адже позбавлення їх від кабелю приносить не тільки більшу зручність, але і певну втрату якості звуку. Давайте розглянемо плюси і мінуси бездротових навушників у порівнянні з дротовими.
Переваги бездротових навушників:
Незважаючи на те, що бездротові навушники зручні, сучасні та мають привабливий дизайн, вони також мають свої недоліки. Які недоліки бездротових навушників?
Недоліки бездротових навушників:
Компанія Samsung готується до випуску Galaxy M16 5G, наступника моделі M15 5G. Ексклюзивні рендери, опубліковані…
На проблеми з доступом до сервісу компанії OpenAI поскаржилися користувачі зі США, а також з…
Дизайнер і автор YouTube-каналу 4RMD пофантазував на тему того, яким може бути наступний флагманський смартфон…
На початку 2024 року хусити з Ємену випустили ракету по вантажному судну Rubymar у Червоному…
Apple, схоже, прийняла рішення відкласти використання 2-нм технології TSMC для нових моделей iPhone, зокрема, для…
Аналітики TechInsights виявили в смартфонах Huawei Mate 70 Pro і Mate 70 Pro+ мікросхеми пам'яті…