Рейтинг навушників 2023: найкращі внутрішньоканальні навушники, навушники-вкладиші, TWS і не тільки

UPG

В магазинах електроніки представлено дуже багато моделей навушників різних типів, і в них легко загубитися. Наш рейтинг навушників створений для того, щоб допомогти вам визначити, який тип навушників буде найкращим для вас. Прочитавши цей текст, ви також будете знати, які саме моделі навушників варто купувати.

Типи навушників – дізнайтеся, що вони означають

Навушники – це досить широка категорія пристроїв, і можна виділити багато типів. Однак важливо знати, який саме тип ви шукаєте. Одним з найпростіших є поділ на бездротові та дротові навушники. У першому випадку ми маємо справу з моделями без кабелю, які підключаються до телефонів і комп’ютерів найчастіше через Bluetooth.

Дротові навушники – це ті, що підключаються за допомогою кабелю, найчастіше через роз’єм 3,5 мм джек. Бездротові навушники додатково відносяться до категорії справді бездротових. Ці типи навушників не тільки не з’єднані зі звуковідтворювальним пристроєм кабелем, але й фізично не з’єднані між собою за допомогою наголов’я. Характерною особливістю справжніх бездротових навушників є зарядний чохол, який дозволяє слухати музику навіть годинами без доступу до розетки.

Навушники також можна розділити на внутрішньоканальні та накладні і навушники-вкладиші. Що таке внутрішньоканальні навушники, швидше за все, кожен інстинктивно асоціює. Внутрішньоканальні моделі розміщуються, як випливає з назви, у вухах. Внутрішньоканальні навушники на перший погляд можна прирівняти до навушників-вкладишів, але слід зазначити, що вони вставляються безпосередньо у вушний канал. Існують також кісткові навушники, які не вставляються у вуха, а розміщуються в області вушної раковини проти кісток черепа.

Повернімося на мить до категорії внутрішньоканальні навушники. Ми можемо розрізняти навушники відкритого типу, є навушники закритого типу і навушники напіввідкритого типу. Закриті навушники краще ізолюють зовнішній шум, а також гарантують, що люди, крім користувача, не чують багато звуку з пристрою. Відкриті навушники роблять протилежне, але забезпечують кращу вентиляцію.

Іноді також виділяють ігрові та спортивні навушники. Через різні критерії поділу одна модель може підпадати під кілька категорій (насправді, так відбувається практично завжди). Таким чином, ми маємо на ринку, наприклад, справжні бездротові навушники на кістках, бездротові навушники-вкладиші, а також навушники відкритого типу, які також є ігровими навушниками.

На що варто звернути увагу при виборі навушників?

Для початку варто визначити, який тип навушників ми шукаємо (внутрішньоканальні, накладні, накладні, кісткові?), де ми будемо їх використовувати (вдома, на роботі, в спортзалі, на природі?) і який бюджет у нас є, більш-менш, більш-менш. Маючи ці знання, ми зможемо досить швидко попередньо перевірити моделі, на які натрапимо. Вибір буде необхідним, оскільки навушники – це категорія обладнання, в якій існує величезний асортимент різних пристроїв.

Ми вже більш-менш знаємо, що ми шукаємо, але в яких аспектах ми повинні оцінювати пристрої, які плануємо придбати? Безумовно, якість звуку є ключовою. В ідеалі, ми повинні мати можливість перевірити її самостійно перед покупкою. Як мінімум, потрібно прочитати численні огляди та відгуки про продукт в інтернеті. Якщо вас цікавлять бездротові внутрішньоканальні або інші бездротові навушники, дуже важливим є стабільне з’єднання. Провідні моделі, з іншого боку, повинні мати кабель з хорошим обплетенням, оскільки кабель від навушників – це компонент, який дуже часто ламається.

Ми також повинні переконатися, що навушники зручні для нас, і що дизайн навушників нам підходить. Навіть найкраща якість звуку не принесе користі, якщо в самих навушниках буде незручно.

Також варто звернути увагу на додаткові функції пристроїв. Навушники з активним шумозаглушенням стануть чудовим вибором, якщо ви маєте намір використовувати їх у людних місцях. На жаль, ця функція рідко зустрічається на дешевих моделях. У ситуаціях, коли ви збираєтеся використовувати навушники для здійснення дзвінків, не забудьте переконатися, що обрана вами модель має хороший мікрофон.

Деякі навушники використовують спеціальний додаток для вашого телефону. Це має як переваги, так і недоліки. Перевага полягає в тому, що ви можете персоналізувати звук і налаштування навушників відповідно до власних уподобань. Щодо недоліків, то початкове налаштування обладнання може бути не таким простим, як у випадку, коли виробник не надав додатку і навушники можна підключити безпосередньо з налаштувань телефону.

Рейтинг навушників. Наші поради

Незалежно від того, чи хочете ви вкладиші, накладні, внутрішньоканальні або кісткові навушники, в якийсь момент вам доведеться визначитися з конкретною моделлю пристрою. Щоб полегшити це рішення, ми склали рейтинг навушників, на які варто звернути увагу. До нього увійшли 10 пропозицій.

Найкращі бездротові накладні та внутрішньоканальні навушники

Підготовлений нами рейтинг навушників включає пристрої різних типів. Почнемо з бездротових навушників-вкладишів і бездротових навушників без док-станції.

Xiaomi Redmi AirDots Buds 3 Pro

Наш рейтинг навушників відкриває модель-вкладиші, яка є чудовим компромісом між ціною та якістю. Її специфікація включає активне шумозаглушення. Навушники, про які йде мова, дають можливість слухати музику протягом шести годин безперервно, хоча за допомогою зарядного кейса ви можете продовжити цей час у кілька разів. Якість звуку, напевно, не зрівняється з набагато дорожчими моделями, але відгуки про навушники Xiaomi доводять, що виробнику точно немає чого соромитися.

Радіус дії навушників становить 10 метрів, пристрій працює з Google Assistant, не обійшлося без функції виявлення вкладишів і можливості підключення до двох пристроїв одночасно. Також є водонепроникність за стандартом IPX4 і можливість носити накладки різних розмірів.

Fresh ‘n Rebel Twins ANC

Fresh ‘n Rebel Twins ANC – чудові навушники для прослуховування музики поза домом, які, мабуть, завершили наш рейтинг навушників. Активне шумозаглушення в них працює дуже добре. Нам не доведеться втомлювати вуха дуже високими рівнями гучності, навіть коли ми йдемо по жвавій дорозі, тому що, активувавши відповідний режим, навколишні звуки будуть ефективно приглушені.

Дана модель працює до 9 годин на одному заряді, а завдяки зарядному пристрою цей час може бути набагато довшим. Навушники Twins ANC – це пристрій, яким можна керувати за допомогою сенсорних панелей. Радіус дії навушників становить 10 метрів, а виробник подбав про змінні амбушури різних розмірів, сумісність з голосовими помічниками та водонепроникність за стандартом IP54. Щоправда, мобільного додатка немає, але це не є особливою проблемою.

Edifier TWS1 Pro

Ці навушники-вкладиші – хороший вибір, якщо вам потрібен пристрій вартістю до 200 фунтів стерлінгів і ви хочете, щоб він довго працював від одного заряду. У випадку з описаною тут моделлю це цілих 12 годин, які можна продовжити ще на десяток годин завдяки зарядному кейсу. Це не єдина перевага TWS1 Pro, оскільки вони характеризуються пило- та водонепроникністю (сертифіковані за стандартом IP65), що є вищим за середній показником для навушників цього класу.

Найкращі внутрішньоканальні навушники

Віддаєте перевагу навушникам-вкладишам? У складений нами рейтинг навушників входять і такі пристрої. Подробиці дивіться нижче.

JBL Tune 520 BT

Хороші навушники-вкладиші з вбудованим мікрофоном, чистим звуком і високим рівнем комфорту можна знайти у компанії JBL. У нашому рейтингу навушників знайшлося місце для моделі Tune 520 BT. Вона може похвалитися можливістю складання та співпрацею з Siri і Google Assistant. Частотна характеристика цієї моделі навушників становить 20-20 000 Гц. Час роботи на одному заряді – до 57 годин, а новіша версія Bluetooth (5.3), ніж у багатьох інших моделях, забезпечує кращу продуктивність.

Technics EAH-A800

Ця модель має дуже широку частотну характеристику, адже вона сягає 4-40 000 Гц. Це навушники з функцією шумозаглушення, які забезпечують високий рівень комфорту. Якщо вас цікавлять найкращі навушники-вкладиші і ціна для вас не має вирішального значення, вам варто розглянути можливість придбання цієї моделі. Technics EAH-A800 точно не дадуть вам приводу поскаржитися на якість звуку або недостатню ізоляцію навколишніх звуків.

Час роботи на одному заряді з увімкненим ANC досягає 40 годин. Для заряджання навушників потрібно три години. У комплект постачання входять адаптер, чохол, аудіокабель і кабель USB-C.

Найкращі ігрові навушники

Наш рейтинг навушників не міг обійтися без моделей для геймерів. Нижче ви знайдете кілька пропозицій з цієї категорії.

Logitech G333

Почувши слоган “ігрові навушники”, багато хто одразу уявляє собі навушники-вкладиші з великим мікрофоном. Однак Logitech G333 – це зовсім інший пристрій. Це внутрішньоканальні навушники, які можна використовувати для ігор, а потім просто для прослуховування музики з телефону. Це відмінний варіант для людей, які піклуються про універсальність свого обладнання і не хочуть купувати кілька типів навушників для різних потреб. Ось чому наш рейтинг навушників включає Logitech G333.

Ці навушники працюють з Xbox, PlayStation, Nintendo Switch та комп’ютерами. Ви також можете просто підключити їх до телефону, оскільки вони мають роз’єм 3,5 мм. Частотна характеристика G333 від Logitech становить 20-20 000 Гц, динамічний діапазон динаміків – 101 дБ, а мікрофон має чутливість 42 дБ.

Razer Kraken V3 Pro

Ці ігрові навушники-вкладиші стануть хорошим вибором для геймерів, які не віддають перевагу якійсь одній апаратній платформі. Адже дана модель працює не тільки з комп’ютерами, але й з консолями Xbox (One, S, X), PlayStation (4, 5) і Nintendo Switch. Довжина кабелю складає 1,3 метра, діаметр динаміка – 50 мм, а частотна характеристика – 20-20 000 Гц. Динамічний діапазон колонок становить 96 дБ. Вбудованого акумулятора вистачає на 11 годин роботи з увімкненими вібрацією та підсвічуванням.

Бездротова гарнітура SteelSeries Arctis Nova Pro

Якщо ви справжній ігровий ентузіаст, який готовий інвестувати в своє хобі дійсно значну суму грошей, ви можете розглянути можливість придбання SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless.

Ці ігрові навушники-вкладиші коштують дорожче, ніж деякі комп’ютери в магазинах електроніки, але вони відплачують за це відмінною якістю звуку і можливістю працювати до 44 годин на одному заряді в бездротовій версії. Також доступний кабельний варіант цих навушників.

Найкращі навушники з кістковою провідністю

Наш рейтинг навушників також включає пропозиції щодо моделей, які використовують кісткову провідність. Подивіться, що ми пропонуємо.

Shokz OpenSwim

Спортивні навушники зазвичай призначені для бігу або занять у спортзалі. Однак найкращі бездротові навушники дозволяють навіть плавати і слухати музику одночасно. Прикладом є модель Shokz OpenSwim, яка має водонепроникність за стандартом IP68. Їх можна занурювати на глибину до двох метрів.

У басейні може виникнути проблема з Bluetooth-з’єднанням, адже телефон частіше залишають у роздягальні. Втім, виробник виправив цю проблему і оснастив модель OpenSwim… вбудованим аудіоплеєром з внутрішньою пам’яттю 4 ГБ. Навушники-кісточки, про які йде мова, працюють до восьми годин на одному заряді.

Haylou 0W01

Зазвичай навушники-“кісточки” – це пристрої з наголов’ям, яке знаходиться на потилиці під час використання пристрою. Однак бувають винятки, і одним з них є модель Haylou 0W01. Це справжні бездротові навушники з кістковою провідністю. Вони підтримують Bluetooth 5.2, мають радіус дії до 10 метрів і працюють до восьми годин на одному заряді, хоча цей час можна продовжити до 24 годин за допомогою зарядного кейса.

Як вибрати хороші навушники? Питання та відповіді

Наші рейтинги навушників – це не тільки рекомендації щодо конкретних моделей, а й відповіді на питання, які можуть виникнути в контексті вибору внутрішньоканальних навушників, навушників-вкладишів тощо. Сподіваємося, цей розділ розвіє ваші сумніви.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я