У цьому рейтингу ми зібрали найкращі бездротові навушники до 2000 гривень, які можна купити у 2023 році. Як на мене, так у 2023 році дуже важко уявити життя без навушників, кожен із нас їздить на роботу, навчання, у справах і майже кожен любить подивитися відео, або послухати улюблену музику. Але на динаміках все це робити буде не дуже комфортно, як вам, так і людям, що знаходяться біля вас, тому навушники є незамінним аксесуаром для нинішнього покоління.
Тому я вирішив підготувати вам рейтинг з ТОП-6 найкращих бездротових навушників типу TWS, щоб вони не займали у вас багато місця і це все вкладається в бюджет до 50 доларів.
Відкриває мій ТОП бездротових бюджетних навушників непогана модель Accesstyle Tornado TWS , яка не є найкращою в даному ціновому сегменті, але є деякі тонкощі, які можуть сподобатися слухачам. Дизайн кейсу досить строгий, немає будь-яких малюнків, тільки логотип, але незважаючи на простоту, всі виглядають красиво і чітко. Верхня частина кришки відкривається без проблем , а також не закриватиметься, тому що за це відповідає непоганий механізм відкривання з магнітом, але є невеликий люфт.
Знизу корпусу розташувався роз’єм Type-C для підзарядки , але на одному зарядці навушники можуть активно використовуватися протягом 6 годин, але насправді зарядка витратиться в рази швидше, так що не втратите кейс. Самі навушники розташовуються всередині кейсу дуже міцно , вони не випадуть, будьте впевнені, за це відповідає сильний магніт, у кейсі вони, як за кам’яною стіною, нічого не станеться, навіть при падінні. Навушники самі по собі не великі, у вухах не виглядатимуть величезними, що люблять робити деякі виробники, на динаміках розташувалися м’які та зручні амбушюри.
Кабель для заряджання поставляється досить короткий, всього 10 см. Навушники без проблем з’єднуються по BT як на IOS, так і на Android і також до ПК . Звук навушники видають дуже приємний, є приємні баси, всі частоти в цілому звучать якісно. Незважаючи на незначні мінуси, модель виходила гарною та рекомендую вам її 100%.
П’ятий рядок рейтингу займає модель від виробника Realme , які славиться своїми непоганими та бюджетними смартфонами, і з навушниками у них також все добре, в огляді Realme Buds T100. Це також бюджетна модель, яка є у різних кольорах. Дизайн у них дуже симпатичний , навіть білий варіант виглядає добре, корпус виконаний з глянсового пластику, сам футляр виглядає мінімалістично. На лицьовій стороні розташувався світлодіод-індикатор, а знизу розташувалася зарядка Type-C.
Відкривається і закривається кейс цілком тихо, механізм тримається міцно , ніякого люфту немає. Навушники в даному випадку розташовуються вертикально і тримаються на магнітах, при перевірці – навушники не випадають, а витягнути з кейсу руками не складно, дуже зручно. Навушники виглядають, як і минулі моделі, з ніжкою, невеликих розмірів, але думаю всім зрозуміло, звідки пішов такий тренд.
Амбушюра знімна, тримається міцно, але знімається також без зусилля . Незважаючи на те, що навушники білі, чистити їх буде досить легко. Дані навушники, звичайно, краще працюють з системою Android, але і з IOS проблем не виникає, тому що на Android все відбувається мало не моментально. Монорежим є, використовуйте один навушник без проблем , а другий можете поставити на підзарядку. Все управління можна робити в спеціальному додатку Realme Link, все зрозуміло і функціонально, але крім цього є сенсорні панелі на зовнішній стороні навушників.
Без підзарядки навушники можуть працювати до 6 годин , але буває такою, що один із навушників може розрядитися швидше. Звучать непогано, але є деякі нюанси з басом, які видає невеликий гул , але із середніми частотами все ідеально. Дуже комфортні та якісні навушники.
На четвертому місці ТОПу стоїть модель Haylou GT7 , яка може і не славитися своєю величезною популярністю, але також може подолати великі бренди, завдяки непоганим характеристикам. Кейс в даному випадку трохи більше, ніж у минулій моделі, і нужники зберігаються в ньому горизонтально, сам корпус виконаний з матового пластику, який краще не кидати , а збоку розташувався роз’єм Type-C для підзарядки, і навушники протримаються на зарядці приблизно 5-6 годин, а сама зарядка відбувається досить швидко.
Ситуація з кріпленнями тут така ж, все тримається на магнітах , діставати до речі навушники ніякого дискомфорту не надає завдяки правильно погнаним поглибленням. Ця гарнітура також не є великою, вони досить компактні, на самих навушниках розташувалася сенсорна смужка для керування. Амбушюри тут стандартні крапельки , у вусі сидять цілком непогано, але тут все звичайно індивідуально.
Сенсорне керування автоматично налаштоване, все як і у всіх. Звук для такої ціни тут дуже добрий, підтримує максимальну частоту до 20 000 Гц , але ясна річ, на такій ніхто слухати і не буде. Відчуваються і високі частоти, і низькі частоти навіть немає такого, що якась переважає, звук гучний, звукоізоляція помірна. Haylou зробили якісну модель TWS навушників, яка повністю виконує всі очікування.
Трійку найкращих tws навушників відкриває Itel Earbuds T1 . Ще одна не дуже популярна, зате якісно виконана модель. Почну з корпусу, який виконаний з глянсового пластику з кришкою, є 4 світлодіоди всередині кейсу, на яких буде відображатися рівень заряду, кришка закривається щільно на магнітах і всередині кейса самі навушники також кріпляться на магнітах. Зарядка тут на відміну від своїх конкурентів тільки microUSB, що є мінусом у 2023 році , кабель у комплекті йде короткий. Окремо хочеться відзначити справді високу автономність при одному заряді до 7 годин, як і заявляє продавець, а при використанні кейсу автономність досягає 30 годин , чого вистачить на кілька діб при активному використанні.
Навушники мають форму крапельок, але сама конструкція внутрішньоканальна , що є, як плюсом, так і мінусом, для деяких вони будуть некомфортні протягом декількох годин використання, але тут знову ж таки індивідуально, зате у них непогана пасивна шумоізоляція. Форма у них маленька і компактна, тому будьте уважнішими, втратити їх легко. Навушники мають світлодіод та сенсор для керування гарнітури.
З’єднання відбувається швидко і без проблем як з Android, так і з IOS . Модель у плані звуку є непоганим варіантом, дуже виражений бас за технологією Super Bass, і звук дійсно балдежний, але високі та середні частоти також не губляться. Мікрофон зі своїми обов’язками справляється нормально. Відмінна бюджетна модель з непоганим настроюванням басу.
Модель від компанії Xiaomi також заслуговує на увагу, а саме мова піде про модель Redmi Buds 3 Lite . Це ще одні бюджетні навушники TWS з відмінними характеристиками. Почнемо ми як звичайно з кейсу, він виглядає непогано, не займає багато місця, форма овальна, а на лицьовій частині розташувався індикатор, який повідомляє про зарядку пристрою , знизу розташувався роз’єм Type-C, час експлуатації досягає 5 годин при повній гучності, а зарядки кейсу вистачає на 3 рази.
Кришка відкривається легко, ніяких зусиль прикладати не треба, механізм підібраний відмінно. Навушники всередині кріпляться горизонтально на магнітах, навіть за трясіння, з кейсу вони випадають. Самі навушники тактильно приємні, з глянсовою вставкою, сенсором та індикатором . На відміну від минулих моделей, навушники у формі без ніжок, а прості вкладиші, що збільшує їхню компактність. Все добре продумано, є спеціальний гумовий фіксатор, щоб навушники не спадали і були зручні протягом тривалого часу.
Амбушюри закривають непогані динаміки, якість звуку на рівні флагманських навушників , ніякого дискомфорту при підсушуванні немає, сам динамік гучний, затримки немає, баси та низькі частоти передаються як слід, весь звук розподілений рівномірно. Окремо хочеться відзначити мікрофон, виконаний на славу , звук передає ідеально для своєї ціни. Дані навушники сміливо рекомендую до покупки, кому подобається подібна форма та любителям гарного звучання.
Кращими бездротовими навушниками до 2 тисяч гривень у 2023 році стали QCY T13. QCY загалом займається виробництвом бюджетної техніки, і вони це виходить на рівні. Хочу відзначити, що сам був володарем навушників від цього бренду і знаєте, вони у мене пропрацювали 5 років без нарікань, а їхня ціна становила 1000 грн. Корпус виконаний у більш прямокутній формі з глянсового пластику, відбитки практично не залишаються, по центру розташувався індикатор, а збоку роз’єм для підключення зарядки Type-C, що підтримує швидку зарядку.
З автономністю тут все добре, вони можуть похвалитися довгим терміном роботи на одному заряді, до 8 годин, а за допомогою швидкої зарядки вам доведеться максимально рідко замислюватися про підзарядку. Навушники розташувалися всередині кейсу горизонтально і тримаються на магнітах, які сильно утримують їх у кейсі, але проблем витягти їх з кейсу не становить. Усередині кейсу по центру є кнопка, при натисканні відображається заряд.
Форма навушників з невеликою ніжкою з глянсового пластику та зі зручною амбушюрою, у вухах тримаються чудово і випадати не планують, на одному з навушників розташувався світлодіод індикатор та сенсор для керування. Навушники можуть працювати незалежно один від одного, підключення швидке, є спеціальне програмне забезпечення, звук рівний і збалансований, з невеликим збільшенням високих частот і з відмінною шумоізоляцією. Чудова модель, яка закінчує наш рейтинг.
Портал MacRumors повідомляє, що Apple проводить внутрішнє тестування iOS 18.2.1. Про це свідчать логи відвідування…
Носіння розумного годинника може нести потенційну шкоду для здоров’я, як свідчить нове дослідження. Вчені виявили,…
Оскільки Apple все ще поширює оновлення на базі iOS 18 і робитиме це ще кілька…
Багато хто з нас хоча б раз стикався з труднощами при підключенні до Інтернету, коли…
У соціальних мережах знову з'явилися припущення про швидкий реліз нового трейлера Grand Theft Auto VI.…
Наступного року Apple готується випустити оновлений iPhone SE 4 навесні та надтонкий iPhone 17 Air…