Чи варто купувати Apple Watch 1 у 2023 році

UPG

У 2023 році Apple Watch 1 вважається вже застарілою моделлю. Цей розумний годинник було випущено 2015 року, і відтоді Apple випустила багато нових моделей із поліпшеними функціями та можливостями. Проте варто розглянути всі факти, перш ніж вирішувати, чи варто купувати Apple Watch 1 у 2023 році.

Переваги Apple Watch 1

По-перше, Apple Watch 1 все ще можуть бути корисними для тих, хто шукає прості й основні функції, як-от відстеження фізичної активності та сповіщення. Вона також має функцію Siri, яка дає змогу ставити запитання голосом і отримувати відповіді на екрані.

По-друге, Apple Watch 1 продаються на вторинному ринку за низькою ціною. Якщо ви не хочете витрачати багато грошей на новий смарт-годинник, купівля старішої моделі може бути більш економічним варіантом.

Обмеження Apple Watch 1

Однак, у Apple Watch 1 є кілька обмежень, які слід враховувати перед покупкою. Наприклад, вони не підтримують нові версії операційної системи watchOS, яка може обмежити доступ до деяких функцій і додатків.

Також б/в Apple Watch 1 має меншу ємність батареї та повільніший процесор, ніж новіші моделі. Це може призвести до того, що вони працюватимуть повільніше і потребуватимуть заряджання частіше.

Нові функції та поліпшення

Щорічно Apple випускає дедалі більш просунуті моделі Apple Watch, які мають нові функції та поліпшення, як-от більший екран, покращений датчик серцевого ритму і можливість проведення дзвінків без підключення до iPhone.

Якщо вам потрібні ці функції та можливості, варто розглянути купівлю новішої моделі Apple Watch, а не старої моделі, яка, звісно ж, є морально, та й фізично застарілою у 2023 році.

Висновки

Загалом, купівля Apple Watch 1 у 2023 році може бути доцільним варіантом тільки для тих, хто шукає більш економічний спосіб отримання базових функцій і можливостей операційної системи watchOS. Решті – потрібно розглянути щось новеньке.

Огляди нових моделей розумних годинників і багато іншого Ви можете подивитися на моєму каналі. Підписуйтесь, щоб не пропустити все найцікавіше!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я