Хоча найкращі бездротові навушники зазвичай постачаються із силіконовими вушними вкладишами, не всім подобається відчуття, що вушні вкладиші застрягають у вухах. Це може спричинити втому вух та інші неприємні відчуття. Багато людей віддають перевагу навушникам без насадок, які зручно притискаються до вух або лежать на них зверху. Без наконечника, що закриває випромінювач динаміка навушників, ці вкладиші називаються “відкритими”. Найпопулярнішими відкритими навушниками є стандартні AirPods від Apple, тепер уже третього покоління.
Відкриті навушники також мають перевагу в плані безпеки. Оскільки вони не закривають слуховий прохід, вони пропускають навколишні звуки, щоб ви могли чути, що відбувається навколо вас. Це може бути важливою функцією для деяких людей, включно з бігунами і байкерами, які хочуть чути машини, що наближаються. Однак недоліком їхньої відкритості є те, що якщо ви перебуваєте в галасливій обстановці, навколишній звук заважатиме чути те, що ви слухаєте. Крім того, відкритим навушникам складніше відтворити сильні баси, що впливає на якість звуку.
Soundpeats Air3 Deluxe HS
Що робить ці вкладиші Soundpeats Air3 Deluxe HS особливими, так це те, що вони звучать напрочуд добре для відкритих навушників – вони доволі близькі до того, що ви отримуєте від Apple AirPods 3 за звуком. Крім того, вони підтримують аудіокодек Sony LDAC для пристроїв, які його підтримують. Не так багато дешевих відкритих навушників мають гарний звук, але у цих Soundpeats хороший бас і чіткість. Вони також хороші для здійснення дзвінків і мають ігровий режим із малою затримкою.
AirPods (3rd Gen)
Погляньте на новий дизайн AirPods третього покоління, і перше, що ви, ймовірно, подумаєте: “Вони виглядають як AirPods Pro без вушних вкладишів”. Ви не помилитеся. Хоча вони більш споріднені, AirPods третього покоління мають форму AirPods Pro, з такими самими коротшими стрижнями і тими самими елементами управління, що й у Pro. Крім зміни дизайну, яка має відповідати більшості вух краще, ніж AirPods другого покоління, найбільша зміна стосується якості звуку: вона значно покращилася. Крім того, час автономної роботи кращий, а AirPods 3 офіційно водонепроникні і підтримують функцію просторового віртуального об’ємного звучання Apple.
Sony LinkBuds
LinkBuds у певному сенсі є відповіддю Sony на стандартні AirPods від Apple. Хоча вони звучать не так добре, як флагманські шумоізолюючі навушники Sony WF-1000XM4, вони пропонують стриманий, інноваційний дизайн і надійнішу посадку, ніж AirPods, а також гарний звук і дуже хорошу продуктивність голосових викликів.
Як і у випадку з AirPods третього покоління, їхня відкрита конструкція дає змогу чути навколишній світ. Це робить їх гарним вибором для людей, які хочуть чути, що відбувається навколо них з міркувань безпеки, або просто не люблять, коли вушні вкладки застрягають у вухах. У них також є кілька відмінних додаткових функцій, зокрема Speak to Chat і Wide Area Tap. Замість того, щоб натискати на навушник, ви можете натискати на своє обличчя прямо перед вухом, щоб керувати відтворенням.
Вони захищені від бризок за стандартом IPX4, а завдяки плавникам – Sony називає їх Arc Supporters – вони надійно фіксуються у вухах і добре підходять для бігу та інших занять спортом.
1More ComfoBuds 2
У 1More трохи інший погляд на стандартні AirPods для тих, кому важко тримати їх у вухах. На ComfoBuds 2 є міні-амбушюри, які допомагають зафіксувати їх у вусі. Ця версія другого покоління пропонує покращений звук оригіналу з кращими. Як випливає з їхньої назви, вони легкі, зручні в носінні та добре підходять для здійснення дзвінків.
Варто зазначити, що їхній зарядний кейс напрочуд вузький і компактний. Вони мають захист від бризок IPX5, а також доступні в чорному кольорі.
AirPods (2nd Gen)
Нові AirPods (третього покоління) – гарне оновлення порівняно з AirPods другого покоління. Проте, AirPods 2, випущені в 2019 році, зараз продаються за ціною трохи менше. Хоча вони звучать не так добре, як AirPods 3, і мають довший стрижень, деяким людям вони краще підходять для вух. Ті, у кого маленькі вуха, можуть віддати перевагу цим старим AirPods через їхній трохи менший розмір.
Samsung Galaxy Buds Live
Що б не говорили про бобовидний дизайн Samsung Galaxy Buds Live, але він, безумовно, інноваційний. Як і стандартні AirPods, вони мають відкриту конструкцію, тому вкладка не застряє у вусі. Їх зручно носити, і вони сидять у вухах надійніше, ніж AirPods. Ці бездротові навушники непомітні і здебільшого сидять на одному рівні з вашим вухом, що зменшує шум вітру під час їзди на велосипеді.
Вони забезпечують хороший звук і добре працюють як гарнітура для здійснення дзвінків, а також забезпечують хороше придушення фонового шуму, тому співрозмовники можуть чітко вас чути, навіть коли ви перебуваєте в більш галасливій обстановці. Хоча вони оснащені активним шумозаглушенням, воно м’яке порівняно з шумозаглушенням у навушниках із шумоізолюючою конструкцією. Іншими словами, купуйте їх за дизайн і звук, а не за функції шумозаглушення.
Cleer Arc
Навушники Cleer Epic Arc схожі на навушники Bose Open Sport Earbuds, але насправді їх трохи зручніше носити завдяки поворотному шарніру. Як і навушники Bose, вони розташовуються на верхній частині вуха прямо над вушним каналом і випромінюють звук у вуха. Вони відкриті, тому пропускають навколишній звук (це плюс, якщо ви бігун або байкер і хочете чути рух транспорту), але їхні 16,2-мм драйвери забезпечують достатній бас і гучність. Вони звучать не так добре, як навушники Bose Open Sport Earbuds, але вони досить близькі.
Корпус трохи великий, але досить тонкий. Хоча в нього є вбудований USB-кабель для заряджання, як і у випадку з навушниками Bose Open Sport Earbuds, у нього немає батареї, що перезаряджається, тому це здебільшого док-станція для заряджання навушників, які також доступні в чорному кольорі. Термін служби батареї становить до 7 годин, і вони захищені від бризок IPX5.
Деякі з цих типів навушників-гачків мають фізичні кнопки управління, але вони мають сенсорне управління. У навушників є супутній застосунок, який дає змогу оновлювати прошивку і налаштовувати звуковий профіль.
Fiil CC2
Наступне покоління CC2 покращує продуктивність оригіналів, з кращим часом автономної роботи (вони розраховані на п’ять годин без підзарядки) і без проблем із затримкою звуку під час перегляду відео.
Вони швидко з’єднуються – вони оснащені Bluetooth 5.2 – є супутній додаток Fiil для налаштування параметрів, і вони звучать цілком пристойно для навушників відкритого типу, з достатньою кількістю басів. Вони також підходять для здійснення дзвінків і мають сенсорне управління.
Однією з їхніх відмітних особливостей є відкритий футляр, який дає змогу легко отримати доступ до навушників і покласти їх назад. Завдяки вбудованим магнітам вони надійно утримуються у футлярі – ви можете перевернути його догори дном, і вони не випадуть. На відміну від AirPods, у них квадратні, а не закруглені ніжки, що спочатку здається трохи дивним, і в результаті вони сидять у вухах трохи інакше, ніж AirPods.