Американський розробник створив сайт, який працює тільки в офлайні

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Якщо спробувати зайти на сайт, він видасть повідомлення з проханням відключитися від мережі. Тільки так можна переглянути контент на сторінці. Після того, як користувач вимикає інтернет, сайт скеровує його на сторінку з посланням від Кріса Боліна.

Реклама

У ньому автор мотивує читачів частіше виходити в офлайн, тому що в мережі є багато відволікаючих факторів й це погано впливає на продуктивність. При цьому є як зовнішні фактори, на кшталт соцмереж чи месенджерів, так і внутрішні, коли ми відволікаємося й починаємо шукати в інтернеті інформацію, яка безпосередньо зараз не є важливою чи потрібною.

«Ця сторінка є експериментом у цій сфері: а що, якщо певний контент вимагає від нас відключення від мережі? Якби читачі могли зосереджуватися так, аби читати книгу кілька годин поспіль і отримувати від цього незрівнянне задоволення?  Якби автори могли поєднувати цю можливість із сучасними пристроями? Наші телефони та ноутбуки – чудові майданчики для креативного контенту, якби тільки ми могли б приборкати нашу власну увагу», – написав розробник у своєму посланні.

Крім того, контент, який призначений для офлайну, вимагатиме від творців та авторів нового мислення. Наприклад, на сторінці Кріса Боліна немає жодних посилань на інші матеріали. «Скільки статей ви залишили недочитаними, тому що відволіклися на інший лінк? Якщо ви в офлайні, це єдине місце, де ви можете бути», – зазначив розробник. Він також закликав користувачів робити попередні дослідження та підготовку до роботи в онлайні, але працювати в офлайні.

«Тепер поверніться до свого звичного інтернету. Й просто пам’ятайте дарувати собі час від часу відключення від мережі», – підсумував автор.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: