Смарт-годинник Apple Watch першого покоління були випущені на ринок ще в 2015 році і на той момент вони виявилися вкрай цікавими в усіх відношеннях, оскільки у них, по суті, не було реальних конкурентів. З тих пір пройшло вже майже три роки і американська корпорація вирішила повністю їх «вбити», зробивши все можливе для того, щоб покупці витратили гроші на покупку нової моделі.
Один з користувачів форуму Reddit, будучи власником найперших Apple Watch зі сталевим корпусом, звернувся в магазин Apple Store з метою замінити акумуляторну батарею, яка за 2,5 року повсякденного використання стала дуже швидко розряджатися. Співробітник сервісного центру взяв годинник на перевірку і повернувся через кілька хвилин, повідомивши, що замінити батарею в цьому годиннику неможливо.
На сайті Apple сказано, що в смарт-годинах Apple Watch будь-якого покоління можна замінити акумулятор, а обійдеться така процедура в $119. Проте, коли інші користувачі спробували звернутися за допомогою до офіційного сервісного центру, майже всі отримали відмову. Співробітники Apple Store стверджують, що замінити акумулятор можна тільки в разі, якщо АКБ успішно пройде тест, але якщо годинник в експлуатації вже більше двох років, то про це не може бути й мови.
Єдиним вирішенням проблеми поганої автономності Apple Watch першого покоління є їх заміна на нові смарт-годинники, причому без будь-яких знижок. На додаток до цього, користувачі Reddit висловлюють своє масове невдоволення в зв’язку з тим, що перше покоління цього наручного пристрою, будучи випущеним в 2015 році, зараз працює просто жахливо.
За словами користувачів, багато сторонніх програми можуть запускатися по 30-40 секунд, а іноді трапляється навіть таке, що працювати відмовляються зі стандартними програмами, за розробку яких відповідає Apple. Все це вказує на те, що «яблучна» корпорація повністю «вбила» свої фірмові смарт-годинники першого покоління, зробивши так, щоб ними було вкрай складно користуватися через велику кількість причин – жахлива автономність через неможливість замінити батарею і примусового зниження швидкості роботи, в результаті якого багато ПО просто на них не запускається.