Частота оновлення 144 Гц – чудовий показник для ігрового монітора . Завдяки цьому навіть у найдинамічніших сценах зміна кадрів буде максимально плавною, що важливо не тільки для якості зображення, але й загалом впливає на ігровий процес, роблячи його кращим та приємнішим.
Сьогодні у продажу чимало 144-герцових моніторів, але які серед них по-справжньому якісні? Щоб спростити вам вибір, ми склали добірку найкращих моделей у 2022 році.
Модель з VA-матрицею сподобається користувачам, які цінують у моніторі чіткість картинки, плавність та швидкість роботи. Кути огляду досягають 178 градусів, що забезпечує комфорт під час перегляду з нестандартних ракурсів. Динамічні ігри запускаються без затримок та ривків, чому сприяють просунуті характеристики.
У відгуках хвалять монітор за виключно геймерський дизайн з великою кількістю яскравих зовнішніх елементів, заднім підсвічуванням і регульованою підставкою .
Переваги:
Недоліки:
На черзі вигнутий монітор з діагоналлю 31,5 дюйма та QHD-роздільною здатністю і приємною начинкою. Пристрій підтримує технологію адаптивної синхронізації FreeSync Premium Pro, тому частота оновлення варіюється від 48 до 144 Гц. Максимальна яскравість дисплея становить 400 кд/м 3 а коефіцієнт контрастності дорівнює 3000:1. Кути огляду як по горизонталі, так і по вертикалі – 178 градусів.
Пристрій оснащений двома входами HDMI, причому лише один із них підтримує частоту 144 Гц. Крім того, є два DisplayPort. Додатково є два динаміки потужністю по 5 Вт та роз’єм під навушники. До монітора можна підключати периферію по USB: всього чотири таких інтерфейсу (Type-A). Підставка регулюється за висотою та нахилом, так що можна налаштувати її під власні потреби.
Дисплей має цікаву функцію Back Tuner, завдяки якій можна побачити всі деталі навіть на темних сценах. У разі потреби можна змінювати різні параметри в екранному меню зі зрозумілим інтерфейсом. А досвід проходження улюблених ігор буде ще приємнішим завдяки наявності підсвічування без мерехтіння та кількох встановлених ігрових фільтрів.
Переваги:
Недоліки:
32GK850F – стильна модель від компанії LG . Вона оснащена VA-матрицею з підсвічуванням та QHD-роздільною здатністю. Можливості монітора доповнені підтримкою HDR технології для високоякісного відео.
Разом з LG 32GK850F ви зможете насолоджуватися шикарною передачею кольору і підвищеною яскравістю (до 400 кд/м 2 ) незалежно від того, чи граєте ви, обробляєте фото або дивіться улюблений фільм.
На задній панелі передбачено три USB-роз’єми, а також один аудіо-і два відеовиходи. Тримається екран на функціональній підставці, яка налаштовується за висотою, нахилом і дозволяє змінювати орієнтацію.
Переваги:
Недоліки:
Ігровий апарат оснащений 31.5-дюймовим вигнутим екраном. Він створює ефект присутності у віртуальній реальності. Монітор повністю адаптований під ігри, на що вказує швидкий відгук 1 мс, великі кути огляду та частота оновлення 144 Гц. Виробник обіцяє безпеку для очей, що оцінять любителі тривалих ігрових сесій.
Переваги:
Недоліки:
Широкоформатний вигнутий монітор із комфортним співвідношенням 21:9. Це візуально розширює зображення та збільшує розмір робочої площі, тому модель підійде для одночасної роботи у кількох вікнах.
Екран має максимальну яскравість 300 кд/м 2 і високу роздільну здатність 3440 х 1400. Є кілька портів для підключень, включаючи HDMI і DisplayPort.
Корпус виконаний у сучасному дизайні з підставкою чорного кольору, через яку можна протягнути кабелі, щоб не заважали на столі.
Переваги:
Недоліки:
Модель із лінійки UltraGear розроблена для любителів вимогливих ігор. Вона створить оптимальні умови як звичайних розваг, так кіберзмагань.
Оновлення з високою частотою гарантує плавний ігровий процес, а також дозволяє комфортно працювати з важкими програмами та відеоконтентом. Інші переваги монітора – QHD-дозвіл та відсутність мерехтіння.
Переваги:
Недоліки:
Якісний 144-герцовий монітор, виконаний у привабливому чорному корпусі. Основна відмінність цієї моделі перед аналогами – наявність функціональної підставки. Вона дозволяє налаштовувати висоту, нахил, розташування та навіть повертати монітор навколо своєї осі.
Апарат підтримує технологію HDR10 для відображення контенту у вищій та фотореалістичній якості. Геймери та дизайнери оцінять наявність G-Sync та FreeSync, а також охоплення кольорового поля sRGB на рівні 135%.
Переваги:
Недоліки:
Ще один монітор, який чудово підходить для більшості завдань і, особливо, ігор – модель Acer Nitro. Вона оснащена швидкою IPS-матрицею з відгуком 1 мс, частотою оновлення 144 Гц (максимум – 240 Гц, але з меншою роздільною здатністю) та гарною глибиною кольору 10 біт на канал. Має короткий і стриманий дизайн, тому пристрій впишеться куди завгодно. З заднього боку знаходиться виступ з вентиляцією, а внизу на корпусі розташувалися роз’єми: один DP, два HDMI та вихід на навушники.
Прекрасним варіантом для геймерів монітор підтримує відразу дві технології синхронізації кадрів. Йдеться про FreeSync та G-Sync Compatible від AMD та NVIDIA, тому розриви під час динамічних перестрілок точно не турбуватимуть вас. Не можна пройти повз підтримку HDR: вона покращує контрастність і насиченість картинки, що буде особливо помітно в іграх.
Пристрій можна налаштувати повністю, для цього використовується зручне меню, що включає 6 основних розділів. Особливо радує інструмент тонкої налаштування відтінків. Окремий пункт дозволяє вибрати режими для геймінгу, поставити приціл та ін. Колірні переходи досить плавні, а однорідне зображення по всій площі без явних засвітів з боку підсвічування.
Переваги:
Недоліки:
Mi Gaming Display – середньо-бюджетна модель від компанії Xiaomi . Крім частоти 144 Гц вона має швидкий відгук і великі кути огляду, що гарантує приємні відчуття від використання. Широкоформатний дисплей із співвідношенням 21:9 забезпечить більше корисної площі, що зручно під час роботи, особливо в режимі багатозадачності.
Модель отримала підтримку технологій FreeSync та G-Sync, які усувають розриви у зображенні на відеокартах AMD та NVIDIA, а також підтримку 100% колірного простору sRGB. Екран встановлений на підставці з можливістю регулювання висоти та нахилу, причому в ній є зручне отвір, куди можна прокласти кабелі.
Переваги:
Недоліки:
Пристрій, що випускається у матовому корпусі з дизайнерською підставкою. Підходить для ігор, підтримує як FreeSync Premium, так і G-Sync, а також відрізняється часом відгуку 1 мс.
За передачу деталізованого зображення відповідає швидка IPS-панель зі світлодіодним підсвічуванням. Модель може кріпитися до стіни або встановлюватись на підставку, яка дозволяє регулювати висоту та кут нахилу. У комплекті є всі необхідні кабелі для підключень, включаючи HDMI та DP.
Переваги:
Недоліки:
Продовжує добірку 27-дюймова вигнута панель від Samsung . За зручність використання відповідає регульована підставка. Технологія Eye Saver Mode знижує навантаження на зір. Дисплей ідеально адаптований для геймінгу, на що вказує на наявність режиму Game Mode, що запускається однією кнопкою. Роздільна здатність VA-панелі становить 2560 х 1440 пікселів, що дозволяє переглядати контент у відмінній якості.
Переваги:
Недоліки:
Середньо-бюджетна модель від Samsung, що відрізняється просунутими характеристиками. У неї 23.5-дюймова панель із частотою 144 Гц та швидкістю відгуку 4 мс, що в сукупності забезпечує практично ідеальні ігрові умови. На геймерську спрямованість натякає наявність підтримки FreeSync Premium від AMD.
Сам монітор виконаний у строгому дизайні, а корпус забарвлений у чорний колір. Дисплей міститься на стійкій ніжці, яка вміє змінювати кут нахилу, але не регулюється по висоті.
Переваги:
Недоліки:
24G2U/BK – недорогий монітор від AOC, що ідеально підходить для ігор. Тут використовується IPS-матриця зі швидким відгуком, завдяки чому всі дії суперників миттєво відображатимуться на екрані.
Модель виконана в ігровому дизайні із корпусом чорного кольору та невеликими червоними вставками. Підставка відрізняється гарною стійкістю та за рахунок мінімалізму дозволяє економити місце на робочому столі. При цьому у неї передбачені налаштування щодо зміни висоти, нахилу та орієнтації дисплея.
Пристрій радує розширеним набором інтерфейсів, який крім двох HDMI, DP і VGA включає вихід для навушників, а також 4 USB-інтерфейсу.
Переваги:
Недоліки:
Optix G24C6 – доступний ігровий монітор від MSI з частотою відгуку 1 мс і роздільною здатністю Full HD. Підставка має металеві ніжки з прогумованими наклейками, завдяки яким вони не дряпають стіл, а пристрій надійно стоїть на робочій поверхні. На моніторі є кілька роз’ємів: два HDMI 1.4, один DP 1.2, а також під навушники ( 3.5 мм ). Вигнутий екран із радіусом кривизни 1500R створює вражаючий ефект занурення, що особливо помітно під час гри.
У моніторі заявлено VA-матрицю з глибиною кольору 8 біт. Колірне охоплення не найширше, але і майже 116% sRGB цілком достатньо для повсякденної роботи або геймінгу. Екран має матове покриття, яке захистить від відблисків. За «стандартом» є і підсвічування без мерехтіння з відсутністю негативного впливу на зір. До речі, для різних видів ігор Optix G24C6 передбачені різні режими, що оптимізують картинку.
Крім іншого, пристрій вміє деталізувати темні фрагменти сцен з ігор. Для керування налаштуваннями зображення використовується джойстик, що знаходиться на задній частині корпусу.
Переваги:
Недоліки:
24-дюймовий недорогий монітор, розроблений спеціально для геймерів. Модель відтворює ігри у FHD-якості. У відгуках хвалять дисплей за точну передачу кольору, а також зручність налаштувань.
ASUS VG248QE має гарні ігрові характеристики, серед яких швидкий відгук і висока частота оновлення, що актуально для любителів динамічних FPS-шутерів. Монітор отримав 2 вбудовані динаміки потужністю 2 Вт.
На увагу заслуговує і функціональна підставка, яка дозволяє встановити екран у вертикальному положенні.
Переваги:
Недоліки:
Ігровий апарат з тонкими рамками, які сучасно виглядають і дозволяють краще зануритися в те, що відбувається. Дисплей має гарну максимальну яскравість (350 нит) та матове покриття, завдяки чому ви зможете з комфортом працювати у приміщенні з яскравим освітленням. Приємний ігровий процес гарантують висока частота та відгук у 1 мс. А якщо якість картинки виявиться незадовільною, у моніторі передбачена функція калібрування кольору.
Підключення здійснюється за допомогою HDMI або DisplayPort. Крім них передбачено і роз’єм для навушників, а за зручність використання відповідає комфортна підставка, що регулюється по висоті.
Переваги:
Недоліки:
X24c – недорогий вигнутий монітор, що підійде для будь-яких бюджетних ігрових систем. Діагональ пристрою становить 23,6 дюймів з FHD-роздільною здатністю і співвідношенням сторін 16:9. У моделі використовується панель VA з кутами огляду 178/178 градусів, завдяки чому зображення залишається чітким за будь-яких умов. Корпус регулюється по висоті та нахилу, що дозволяє уникнути зайвої напруги в шиї та спині.
Монітор підтримує технологію AMD FreeSync Premium. Це дуже важливо для геймерів, адже ця функція забезпечить більшу плавність в ігровому процесі та усуне розриви під час зміни кадрів. Максимальна яскравість дисплея – 300 кд/м2 , а рівень контрастності стандартний для VA-матриць – 3000:1. Час відгуку не еталонний, але й 4 мс можна назвати добрим показником, враховуючи вартість монітора.
Зображення можна відкалібрувати за кольором, також є функція ослаблення синього кольору. Є всі необхідні порти: DP та HDMI 2.0, вихід на навушники. Підставка, що регулюється, дозволяє налаштувати висоту монітора, а при необхідності його можна встановити на стіну, враховуючи підтримку кронштейнів VESA 100 x 100.
Переваги:
Недоліки:
Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…
У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…
The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…
Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…
Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…
Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…