Названо сім “унікальних” фішок фітнес-браслету Xiaomi Band 7

Xiaomi Smart Band 7 має величезну кількість плюсів, які неможливо не враховувати при виборі фітнес-браслету. Розгляньмо 7 фішок, які роблять його лідером при виборі такого поширеного гаджета!

1) Дисплей

При всьому мінімалізмі фітнес-браслет має AMOLED-дисплей розміром 1,62 дюйми, 192х490 пікселів, який відрізняється відмінною яскравістю. Інформація на екрані відображається великими елементами, зручно читати текст.

2) Always on Display

Нова функція Always on Display дозволяє фітнес браслету постійно відображати час, тепер не потрібно змінювати положення кисті або додатково натискати на екран для того, щоб уточнити яку годину.

3) Тренування

У гаджеті з’явилося 120 варіантів тренувань, побільшало режимів, що охоплюють як тренажери, так і окремі види спорту. Більшість з них аналізує вашу активність за допомогою вимірювання пульсу, але зустрічаються й цікаві варіанти, що базуються на рухах пензля, наприклад скакалка.

4) Рівень кисню

Довгоочікувана функція, яка постійно відстежує насичення кров’ю киснем. Фітнес-браслет може повідомити користувача про низькі показники під час його активності. Дані дозволяють не тільки стежити за кардіовитривалістю під час тренувань, а й стежити за станом вашого здоров’я в цілому.

5) Акумулятор

Вбудований акумулятор став значно більшим, порівняно з попередньою версією фітнес-браслету і навіть за максимальної продуктивності дозволяє працювати без додаткової зарядки близько тижня. Зрозуміло, якщо тонко налаштувати, залишивши тільки потрібний функціонал, гаджет зможе пропрацювати на одному заряді значно більше.

6) Інтерфейс

Особливістю фітнес-браслету є можливість встановлення безлічі тем, як звичайних, так і анімованих. Тепер шпалери смартфона можуть збігатися із темою фітнес-браслету.

7) Ремінець

Асортимент офіційних ремінців Xiaomi Smart Band 7 значно збільшений, тепер їх легко підібрати відповідно до вашого стилю. Варіант покупки не оригінального ремінця не скасовує факту наявності якісного виробу від виробника, а якщо і вибирати щось під себе, то в першу чергу необхідно розглянути лінійку, представлену компанією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я