Нова вірусна атака вже почалася

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Голова наглядової ради в  Octava Capital  Олександр Кардаков опублікував наступний пост в своєму фейсбук акаунті:

Реклама

Останні дві години нам надходять повідомлення про масові поштові розсилки, що містять шкідливий код, як правило в одному з архівних форматів: ARJ, ZIP, 7-ZIP і ін. Вранці наша система захисту електронної пошти перехопила подібні повідомлення зі вкладенням 7-ZIP, що маскуються під вкладені рахунки. Вміст зараз аналізується, але вже ясно, що він містить активну частину, яка намагається встановити інтернет-з’єднання.

На вигляд нічого не насторожує. Дивимося далі:

Пару рекомендацій для користувачів:
1. Видаляйте листи з архівними вкладеннями з незнайомих і неперевірених адрес, не відкриваючи їх.
2. Якщо у вас MS Outlook і MS Exchange, не відчиняйте файли безпосередньо у додатках MS Office, обов’язково користуйтеся засобами попереднього перегляду вмісту файлу.

Якщо ви системний адміністратор, налаштуйте вашу поштову систему на переміщення підозрілих вкладень в карантин з подальшим поглибленим скануванням. По крайній мірі, до 28 серпня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: