Apple M2 порівняли з усіма актуальними чіпами компанії

Портал Macworld провів велике порівняння всіх актуальних пристроїв Apple, включаючи смартфони, планшети, ноутбуки та комп’ютери. Ідея полягала в тому, щоб з’ясувати потенціал нового фірмового процесора M2, встановлений у MacBook Air (2022), на тлі інших чіпів компанії.

Порівняння проводилося за результатами кросплатформового бенчмарку Geekbench. Різні пристрої Apple, починаючи з iPhone 11, були протестовані в багатоядерному режимі. Виявилося, що M2 потужніший за A13 Bionic у тому ж iPhone 11 приблизно в 2,7 разу. Різниця з сучасним A15 Bionic в новітніх моделях iPhone становить близько 1,9 рази на користь M2. У порівнянні з M1 приріст продуктивності становить близько 15%.

Якщо ж порівнювати M2 з топовим зараз 64-ядерним M1 Ultra, встановленому в комп’ютері Maxc Studio, то останній приблизно в 3 рази потужніший. Щоправда, тут варто враховувати суттєву різницю в енергоспоживання, адже саме на цей параметр Apple робить ставку на презентаціях, коли порівнює свої чіпи із рішеннями конкурентів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я