Ericsson подала в суд на Wiko за порушення патентів при розробці смартфонів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Компанія Ericsson AB подала в суд на виробника Wiko за порушення її патентів при розробці смартфонів. Про це розповіли представники шведської організації у четвер, 17 серпня.

Реклама

Керівництво виробника телекомунікаційного устаткування пред’явило позов фірмі Wiko в німецькі регіональні суди, включаючи Дюссельдорф і Мангейм. Компанія звинувачується в порушенні великих патентів на технології стільникового зв’язку 2G, 3G і 4G, а також інших незначних порушеннях інтелектуальних прав на розробки. Представники Wiko відмовилися давати коментарі про конфлікт.

У Ericsson заявили, що Wiko протягом шести років займається порушеннями патентних прав, відмовляючись від придбання ліцензії або компенсаційних виплат. З травня 2013 року шведська організація намагалася оформити з виробником смартфонів контракт за ліцензійним використання, але відмовлялася від невигідних і несправедливих умов. Загальний портфель патентів Ericsson налічує понад 42 тисяч ліцензійних прав по всьому світу.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: