Apple додала в iOS 11.3 функцію, яку власники iPhone чекали більше 5 років

Час читання: 2 хв.

Компанія Apple ще з моменту випуску на ринок самого першого iPhone 2G ясно дала зрозуміти, що вона буде практично в примусовому порядку змушувати всіх людей оновлювати програмне забезпечення на своїх телефонах. Такий підхід до цього питання цілком можна зрозуміти, оскільки будь-який технічний прогрес можливий лише за умови, що він отримає всебічну підтримку. Втім, в операційній системі iOS 11.3 з’явилася функція, що дозволяє відмовити від нього, нехай і на час.

Реклама

Всі власники iPhone і iPad напевно помічали, що якщо Apple випускає якусь нову прошивку, то через якийсь час на пристрої починає відображатися повідомлення з пропозицією встановити її. Можна натиснути на кнопку «Пізніше», і набридливе оповіщення пропаде, але лише на 24 години, після закінчення яких доведеться знову виконувати цю процедуру. Іншими словами, «яблучна» корпорація усіма доступними їй способами намагається змусити людей встановити останню версію програмного забезпечення.

У випущеної сьогодні другої бета-версії операційної системи iOS 11.3, яка вже доступна для установки всім бажаючим за допомогою профілю розробника, була додана функція, що дозволяє відкласти нагадування про наявність нової версії ОС не на 24 години, як було раніше, а відразу на 90 днів . Протягом трьох місяців власникам iPhone, iPad і iPod Touch більше не буде докучати цей набридливий напис, який час від часу починає сильно дратувати.

Зараз читають  Samsung Galaxy Watch FE отримає майже всі функції Galaxy Watch 6 за нижчою ціною

Виходить, що Apple додала в iOS 11.3 функцію, яку власники iPhone чекали більше 5 років, оскільки саме тоді в операційній системі для мобільних пристроїв з’явилася підтримка оновлення «по повітрю». Якщо користувач навіть після трьох місяців не захоче встановлювати нову прошивку, то він зможе знову відкласти нагадування про неї на три місяці. Цей процес можна повторювати необмежену кількість разів.

Очікується, що фінальна стабільна збірка iOS 11.3 для iPhone, iPad і iPod Touch стане доступна для скачування і установки в кінці лютого. Втім, навіть зараз будь-який власник смартфона або планшета Apple може відмовитися від отримання всіх оновлень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОakket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.