Categories: Ґаджети

Новий пристрій Google за $39 дозволяє засинати з рекордною швидкістю

Share

За останній рік американська корпорація Google випустила безліч різних електронних пристроїв, багато з яких стали хітами. Так, наприклад, флагманський смартфон Pixel 2 XL досі вважається кращим мобільним пристроєм за якістю знімків, зроблених в умовах недостатнього освітлення. Все завдяки унікальним програмним алгоритмам, в створенні яких фахівці «пошукового гіганта» справжні профі, оскільки у багатьох з них більше 10 років досвіду роботи.

Не так давно в продаж надійшов новий пристрій під назвою Google Home Mini, що представляє із себе «розумну» колонку, яка може виконувати прохання свого власника. Так, наприклад, з її допомогою можна слухати радіо, отримувати новини, програвати конкретні музичні треки і виконувати ряд інших завдань, виконувати кожне з яких можна за допомогою голосового управління.

Як виявилося, цей новий пристрій Google, який продають всього за $ 39, дозволяє засинати з рекордною швидкістю. Ні для кого не секрет, що людина швидше засинає, коли вона чує легкий монотонний шум. Він може виходити, наприклад, від потяга, автомобілів та інших об’єктів, здатних його видавати. Проте, відкривати вікно на всю ніч можливо далеко не завжди, оскільки в такому випадку велика ймовірність захворіти через протяг, особливо якщо на вулиці мінусова температура.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Пристрій під назвою Google Home Mini вирішує цю проблему, оскільки воно здатне відтворювач монотонні звуки, які допомагають дуже швидко заснути. Американська корпорація додала в цей пристрій більше двох десятків різних звукових композицій, всі з яких можуть програватися необмежено довго, але з перериваннями. Відразу після активації такої функції у користувача є рівно одна година на те, щоб заснути, оскільки потім її доведеться включати заново.

Доступні монотонні звуки:

  • розслаблюючі;
  • природи;
  • води;
  • річки;
  • вулиці;
  • струмка;
  • вентилятора;
  • багаття;
  • лісів;
  • села;
  • океану;
  • дощу;
  • річки;
  • грози;
  • білий шум.

Купівля колонки Google Home Mini, яка сумісна з будь-яким смартфоном на базі Android, обійдеться всього в $ 39. Крім того, функція для швидкого занурення організму в сон є і в більш дорогих моделях – Home і Home Max. Вони звучать якісніше, тому для досягнення найкращого ефекту найкраще купувати саме їх.

Включити спокійний монотонний звук можна за допомогою голосових команд виду «Ок, Google, включи білий шум» або «Ей, Google, допоможи мені розслабитися», назвавши при цьому звук, який хочеться чути протягом найближчої години.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Закінчив ТНТУ, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, нові медіа, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Rabbit R1 – головні недоліки і переваги “унікального” смартфона

    "Передбачається, що це більш простий компаньйон для мого телефону, проте R1 часто говорить мені використовувати…

    06.05.2024

    Чому смарт-кільця зараз є марними

    Поява про «розумних кілець» стає черговим модним цифровим трендом. Виробникам потрібно щось випускати, а новий…

    06.05.2024

    Apple готує величезний складаний iPad та iPhone-розкладачку

    Портал 9to5Mac поділився новими подробицями про плани Apple з розробки та випуску своїх перших пристроїв…

    06.05.2024

    3 речі, які я хочу бачити в Fallout 5 після перегляду серіалу Fallout від Amazon

    Цього місяця Fallout став найпопулярнішим телевізійним шоу, що є вражаючим досягненням адаптації відеоігри. Хоча Bethesda…

    06.05.2024

    Названо три смартфони Xiaomi, від покупки яких краще утриматися

    Три моделі смартфонів екосистеми “Сяомі” більше не отримують оновлення та підтримку. Потенційні покупці повинні враховувати…

    06.05.2024

    Мільярди Android-пристроїв вразливі для нової атаки

    Дослідники з Microsoft виявили, що багато додатків Android — у тому числі як мінімум чотири…

    06.05.2024