П’ять причин не переходити на нові навушники Apple AirPods 3

1067

Нещодавно відбулася презентація AirPods 3, і з приводу новинки у експертів немає однозначної думки. Експерти окреслив головні мінуси представленої версії бездротових навушників.

Фахівці відзначають, що з технічної точки зору нові AirPods 3 мало чим відрізняються від AirPods Pro 2019 року і AirPods 2. Дизайн при цьому у новинки практично не змінився.

Незважаючи на обіцянки представників компанії Apple кращої якості звуку і ще більш швидкої зарядки, AirPods 3 не стали чимось принципово новим. І є п’ять пунктів, які це підтверджують.

  1. Незначне збільшення часу автономної роботи. У AirPods 2 це 5 годин, у AirPods Pro – 4,5 години, а у AirPods 3 – 5,5 години. При використанні навушників кожен день різниця ця майже не буде відчуватися.
  1. Відсутність режиму шумозаглушення. І це незважаючи на те, що AirPods 3 багато в чому схожі з версією Pro.
  1. Немає режиму прозорості. Це коли людина в навушниках чує все, що відбувається навколо приблизно так само, як без них. Це може бути дуже зручною функцією в деяких ситуаціях.
  1. Значне зростання ціни . Коштувати вони будуть мінімум 7 000 гривень. У той же час за AirPods 2 необхідно було заплатити 5 299 гривень.
  1. Не підтримуються старими версіями плеєрів і телефонів Apple . Якщо у вас iPhone 6, iPad mini 3, iPod Touch 6 і старіші версії, то підключити навушники не вийде.

Є, звичайно, і гідності у новинки. Це, на думку авторів, підтримка просторового аудіо (Spatial Audio) з відстеженням рухів голови і адаптивним еквалайзером, а також вологозахист. Щоб визначитися з тим, брати чи ні AirPods 3, фахівці радять спочатку протестувати AirPods 2. Якщо все сподобається, то можна буде збирати на покупку навушників третього покоління.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я