Ґаджети

Показали яким буде новий топовий планшет Samsung

Share
Час читання: < 1 хв.

Незважаючи на те, що Unpacked, присвячений новим флагманським пристроїв Samsung, пройде лише на початку 2022 року, в мережі вже з’явилися зображення майбутнього топового планшета компанії.

Мова йде про Samsung Galaxy Tab S8, рендери якого опублікував популярний інтернет-інсайдер OneLeaks. Це саме він автор багатьох подібних артів, які за підсумком виявлялися мало не 1 в 1 схожими з фінальним продуктом.

При цьому джерела також розкрили і «внутрішні» особливості пристрою. Наприклад, в основу планшета, судячи з усього, ляже чіп Snapdragon 888 від Qualcomm. При цьому розмір його дисплея складе 11 дюймів (очікується частота оновлення 120 Гц), а ємність акумулятора – 8000 мАг.

Відзначимо, що найімовірніше анонс Samsung Galaxy Tab S8 відбудеться в січні 2022 року. Одночасно з планшетом нас також чекає перша демонстрація нової флагманської лінійки Galaxy S22.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: Samsung
  • Останні записи

    Samsung може обмежити виробництво Galaxy S25 Slim

    Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…

    16.12.2024

    ChatGPT Search став доступним майже для всіх безкоштовно

    У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…

    16.12.2024

    iPhone 17 Air не стане найдорожчим: навіть iPhone 17 Pro обійдеться дорожче

    The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…

    16.12.2024

    Користувачі iPhone і Samsung Galaxy розчаровані новими функціями на основі ШІ

    Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…

    16.12.2024

    Ілон Маск анонсував власну електронну пошту: чим вона відрізняється від інших сервісів

    Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…

    16.12.2024

    В мережі з’явилися перші деталі нового девайсу Apple

    Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…

    16.12.2024