Фахівці iFixit розібрали Apple Watch Series 7

Ремонтопридатність на рівні попередніх поколінь.

Фахівці незалежної майстерні iFixit опублікували докладний розбір нових Apple Watch Series 7, які надійшли в продаж минулого тижня. Розбираємося, що змінилося.

Спочатку про акумулятор. У 45-мм версії ємність батареї становить 1,189 Вт · год, що на 1,6% більше попередньої версії з корпусом 44 мм.

Акумулятор Series 7 (ліворуч) і Series 6 (праворуч). Джерело: iFixit

У 41-мм версії Series 7 акумулятор на 1,094 Вт · год, що вже на 6,8% більше 40-мм Series 6. Правда, на автономності приріст не відіб’ється через дисплея яскравішою.

Усередині Series 7 дуже схожі на Series 6, але відразу ж відзначається відсутність кронштейна, де раніше знаходився діагностичний порт. Його немає в нових моделях, а логи з годин збиратимуть без проводів.

Сіточка динаміків Series 7 (вгорі) і Series 6 (внизу). Джерело: iFixit

Сітка динаміків також змінилася. У новому поколінні краще захист від пилу і вологи. З годинником навіть можна пірнати, але не в солоній воді. Вивчайте специфікації і не дивуйтеся, якщо динамік або інші компоненти раптом відмовлять при неправильній експлуатації.

Фахівці iFixit відзначають і нове розташування внутрішніх елементів. Деякі стало простіше розбирати, що тільки спрощує ремонт.

Старт продажів Series 7 затягнувся через нового дисплея і скла, яке виявилося не так просто виробляти. Годинники як і раніше в дефіциті, і якщо замовити їх зараз, то доставлять їх не раніше ніж через місяць-два. І це якщо пощастить.

Загальна оцінка ремонтопридатності iFixit – шість балів з десяти можливих. Це на рівні попередніх поколінь.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я