Categories: Ґаджети

Прорив двадцятиріччя: створені перші в світі гнучкі акумулятори для смартфонів

Share
Час читання: 2 хв.

Вже два десятка років існують літій-іонні і літій-полімерні акумулятори, які зараз застосовуються абсолютно у всіх смартфонах. Проте, вже зовсім скоро вони стануть частиною історії, оскільки буквально днями вченим з Ульсанского національного інституту науки і технологій в Південній Кореї вдалося розробити перші в світі гнучкі акумулятори для смартфонів, у яких є всі шанси опинитися в масовому виробництві в найближчі кілька років.

Південнокорейські вчені, які не мають ніякого відношення до корпорацій LG і Samsung, створили інноваційний матеріал, який представляє з себе гібридний композит з вуглець-полімеру. Він є не тільки гнучким, але ще і може злегка розтягуватися. Таких особливостей більш ніж достатньо, щоб почати його застосування в смартфонах, смарт-годинниках і будь-яких інших електронних гаджетах, які працюють від акумуляторної батареї, а не від постійного джерела живлення.

Навіть при 100% деформації новий матеріал зберігається повну стабільну електропровідність. Більш того, вуглець-полімер досить дешевий у виробництві, тому підсумкова вартість гнучких батарей для електронних пристроїв виявляться невисокою, а значить їх можна буде встановлювати в будь-яку електроніку. Акумулятор, що складається з інноваційного метаріалу, можна гнути як завгодно, але абсолютно завжди він залишиться повністю працездатним і буде повною мірою справлятися з покладеними на нього завданнями.

Нова технологія вкрай безпечна, тому нічого не заважає початку їх масового виробництва. Це означає, що вже зовсім скоро почати цікавитися інноваційними матеріалами можуть всі великі IT-корпорації, серед яких будуть Oppo, Apple, Huawei, Xiaomi, Samsung, LG, Sony, HTC і сотні інших, оскільки саме він дозволить кожній з них почати створювати дійсно портативні гнучкі пристрої – смартфони, планшети, годинники та інші гаджети. Це самий справжній прорив двадцятиріччя.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Стало відомо, що готує Apple на січневу презентацію

    Експерт поділився прогнозами щодо нових продуктів Apple, які ми можемо побачити найближчим часом, і ці…

    17.12.2024

    Apple представить свій перший складаний смартфон після виходу iPhone 17

    Apple готує перший складаний iPhone, який стане частиною глобального оновлення лінійки. За інформацією аналітиків, пристрій…

    17.12.2024

    Розкрито точні дати випуску iPad Pro Fold та iPad Air і iPad mini з OLED дисплеєм

    Глава аналітичної компанії Display Supply Chain Consultants (DSCC) Росс Янг поділився планами Apple щодо розширення…

    17.12.2024

    Samsung може обмежити виробництво Galaxy S25 Slim

    Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…

    16.12.2024

    ChatGPT Search став доступним майже для всіх безкоштовно

    У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…

    16.12.2024

    iPhone 17 Air не стане найдорожчим: навіть iPhone 17 Pro обійдеться дорожче

    The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…

    16.12.2024