Мітки Apple виявилися небезпечні для дітей

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У травні великий австралійський магазин зняв Apple AirTag з продажу у відповідь на побоювання, що пристрій може становити загрозу для дітей з-за розміру і «легкого» доступу до його батареї. Тепер Австралійська комісія з конкуренції і захисту прав споживачів (ACCC) випустила офіційне попередження щодо міток Apple.

ACCC закликала батьків тримати Apple AirTag подалі від дітей. Справа в тому, що мітки живляться від батарейки типу «таблетка», і її досить легко витягти. У комісії прийшли до висновку, що механізм вилучення батареї занадто простий, діти можуть дістати її і проковтнути. А ось закриття кришки відсіку з батарейкою може бути неочевидним.

У ACCC також висловили здивування з приводу відсутності на упаковці AirTag написи про те, що пристрій може бути небезпечно для дітей. Тепер, як повідомляється, ця напис з’явився.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.