Фітнес браслет Xiaomi Mi Band 6 впав в ціні

165

Даний фітнес-трекер, будучи неймовірно просунутим в усіх відношеннях, може похвалитися 1,56-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 486 на 152 пікселів, модулем Bluetooth 5.0 LE для підключення до смартфонів, що працюють під управлінням операційних систем Android і iOS, 2 МБ вбудованої пам’яті для зберігання даних про користувача діях, а також, крім цього, акумуляторною батареєю ємністю 125 мАг з підтримкою технології прискореної зарядки. Ще не так давно все могли тільки мріяти про щось подібне, але тільки не тепер, не зараз, тому що купити собі цей наручний гаджет тепер будь-який бажаючий може на набагато більш привабливих і вигідних умовах, ніж будь-коли раніше до цього самого моменту.

Спортивний браслет Xiaomi Mi Band 6 може стежити за фізичною активністю, відстежувати якість сну, відображати повідомлення з телефону, вібрувати при вхідних дзвінках, а разом з тим, крім цього, здійснювати цілу купу різних інших дій, не відчуваючи при цьому ніяких складнощів і труднощів. Також цей гаджет може використовуватися в якості кнопки дистанційного керування затвором камери і, крім цього, вбудованим пульсомірів, який призначений для вимірювання рівня пульсу. Цей наручний гаджет, будучи вкрай просунутим, повноцінно працює в парі з будь-якими моделями смартфонів без будь-яких обмежень, тому його може сміливо собі купувати кожен, після чого використовувати на повну котушку.

Популярні новини  Показали новий розумний браслет realme Band 2: ключові характеристики і дизайн

Кожен, хто купить собі цей трекер, безумовно залишиться їм більш ніж задоволений, тому що ніяк інакше в даному випадку бути навіть і не може. Як з’ясувало видання Технофан, тепер купити цей фітнес-трекер можна на набагато більш привабливих і вигідних умовах, ніж раніше. Так, зокрема, його вартість впала на більш ніж 30%, у зв’язку з чим кожна людина може легко і просто купити цей наручний гаджет, який обходиться всього-на-всього в 1000 гривень. За зниженою ціною його реалізують десятки магазинів, всі з яких продають даний трекер з метою зробити його максимально привабливим і вигідним настільки, наскільки це взагалі тільки може бути. За співвідношенням ціни і якості, це неймовірно привабливий фітнес-трекер, тому його безперечно має сенс придбати.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я