Microsoft запатентув “чохол-антену” для невідомого гаджета

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Компанія Microsoft запатентувала «чохол-антену» для нового невідомого гаджета. Як з’ясувалося, заявка на патент була подана ще в минулому році, однак тільки зараз його опублікували на офіційному сайті компанії, пише ProNews.

Реклама

Поки не ясно, для чого буде використовуватися чохол, але не виключається, що він створений як атрибут для телефону. Патент Microsoft отримав назву «Обкладинка, яка діє як антена». Чохол створений з металу, що дозволить при падінні зберегти смартфон в цілісності. Також він володіє певними характеристиками, але про них нічого не відомо.

Експерти переконані, що дивовижна розробка від Microsoft буде мати успіх. Створивши такий чохол, розробники хочуть покласти край проблемі зі слабким сигналом. Завдяки антені зв’язок буде ловитися майже всюди.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: