Google анонсувала недорогі бездротові навушники Pixel Buds A

Час читання: < 1 хв.

Американська корпорація Google представила свої нові бездротові навушники – Pixel Buds A. Вони коштують дешевше попередника.

Реклама

Так, якщо минулорічні Pixel Buds продавалися на 179 доларів, то Pixel Buds A оцінили в 99 доларів. Для того, щоб знизити вартість новинки компанії довелося пожертвувати деякими функціями. Зокрема, кейс новинки не підтримує бездротову зарядку і не отримав вологозахист. Крім іншого Google не стала додавати зменшує шум вітру опцію і управління за допомогою змахування.

Зараз читають  Новий динамік Beats Pill від Apple показали на злитих рендерах

У той же час, Pixel Buds A все ще оснащені можливістю перекладу більш 40 мов режимі реального часу. Працювати від одного заряду новинка здатна близько п’яти годин, тоді як за допомогою зарядного кейса автономність виростає до 19 годин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.