Нові навушники Xiaomi показали на офіційних зображеннях

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Xiaomi опублікувала перші зображення своїх флагманських повністю бездротових навушників з функцією активного шумозаглушення, які отримали назву Xiaomi Mi FlipBuds Pro.

Два зображення, опубліковані компанією в Weibo, демонструють дизайн передньої частини зарядного чохла, а також сам навушник. 

Після появи зображення Xiaomi Mi FlipBuds Pro не залишилося ніяких сумнівів в тому, що компанія надихалася дизайном Apple AirPods Pro. Компанія зареєструвала товарні знаки FlipBuds і FlipBuds Pro ще в лютому цього року.

Поки що про навушниках відомо зовсім небагато. Xiaomi заявляє, що вони дозволять знизити рівень навколишнього шуму до 40 дБ, а також запропонують дуже якісне звучання. Інші характеристики, включаючи час роботи, тримаються в секреті.

Навушники Xiaomi Mi FlipBuds Pro, які складуть конкуренцію Apple AirPods Pro, показали на офіційних зображеннях

Презентація Xiaomi Mi FlipBuds Pro очікується 13 травня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.