Клон Apple AirPods Max за 10 доларів з’явився в магазинах

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У Китаї в продаж надійшов клон гарнітури Apple AirPods Max, який називається P9 і зовні це копія повністю бездротових накладних навушників компанії з Купертіно. 

Нагадаємо, Apple випустила свої перші накладні бездротові навушники ще в грудні, вони пропонуються за ціною 549 доларів в США. Однак дана версія пропонується всього за 10 доларів в Китаї.

Корпус повністю виконаний з пластика, при цьому амбушюри не покриті сіткою, як у оригінальній гарнітури, а являють собою типові м’які подушечки. Збоку є чотири кнопки для управління мультимедіа. Також варто відзначити, що у клона немає цифрової коронки, як у оригінальних AirPods Max.

На коробці йдеться про 50-мм динаміки, підтримки HiFi, аудіо високої якості, аудиокодека AAC, однак користувачі пишуть, що якість звуку є не дуже хорошою. Втім, воно цілком непогане для 10 доларів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.