Новий складаний планшет Samsung (ФОТО)

104

Samsung отримала новий патент, що описує принцип роботи планшета з гнучким дисплеєм. Дизайнери-ентузіасти порталу Letsgodigital створили серію рендерів, які демонструють особливості концептуальної новинки.

На думку аналітиків, активне розширення лінійки смартфонів з гнучкими дисплеями свідчить про те, що вихід планшета Samsung з аналогічним екраном – питання часу. Поява нового патенту, який датується 16 лютого 2021 року і виданий Управлінням по патентам і товарним знакам США, розкриває бачення компанії нового сегмента пристроїв.

Характерна особливість планшета – істотне збільшення товщини корпусу в області згину і зменшення до верхнього і нижнього краю. Примітно, що на дисплеї немає вирізу під фронтальну камеру. З огляду на, що найпотужніша частина корпусу розташована в області петель, виробник саме там розмістив стереодинаміки, зарядний порт і кнопку включення пристрою.

Популярні новини  Смартфони Samsung отримали оновлення безпеки раніше Google Pixel

Пристрій поки існує тільки у вигляді концепту і патенту. Представники Samsung не розкривали плани щодо випуску планшета з гнучким дисплеєм.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я